2737
2734
عنوان

اگه توهین نمیکنید بفرمایید لطفا😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3459 بازدید | 153 پست

فقط عنوان تاپیک😐واقعا چرا باید توهین کنن؟حیونن مگه؟همینطور بیان الکی بهت توهین کنن😐

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین عزیزم منطقی باش کسی با این دعا ها و ختم ها تاحالا شوهر پیدا نکرده اول اینکه اعتماد بنفستو ببر بالا با این چیزایی ک از خودت گفتی خیلی خوشگلی نباید بگی بد نیستم بعدش دوس پسر نداشتن و خونه موندن تو ۳۶سالگی افتخار نیست باید اشنا بشی بچرخی بیرون بری تا یکی ببینتت ازت خوشش بیاد بنظرم جای چله مله گرفتن برو تو اجتماع باش ماها فک میکنیم دختر یا باید بشینه خونه افتاب مهتاب نبینه یا باید بره تو خیابونا ولگرد شه حدوسط نداریم کلا.خاله ی منم همسن توعه ولی ب زیبایی توام نیست مجرده هنوز و چقد افسوس میخوره ازین که ب این افتخار میکرده که تاحالا یه دوس پسرم نداشته  شاید اگ دوس پسر داشت باهاش ازدواج میکرد مث خاله کوچیکم درکل میگم زرنگ باشید بگردید بچرخید ولی خودتونو وا ندید وسلام ببخشید زیاد شد💋

اصلا هیچ وقت فکر نمیکردم تو امضام بنویسم واسه مامان شدنم دعا کنید خیلی محتاجم خیلی
2740
چیکار کنم از وقتی دلم شکسته نمیتونم نماز بخونم 😭😭

حتما نمازتو بخون من دختری رو میشناسم نمازشو همش اول وقت میخونه در هر شرایطی.با یه پسر خیلی خیلی خوب ازدواج کرد پسره هم بهش گفته عاشق نجابت و پاکی شدم