2733
2739

سلام هر وقت تاپیکی زدم توهین کردند و تحقیر شدم😔بچه ها سه ساله حاجت میخوام حاجتم ازدواجه چله سوره طه مزمل حشر واقعه یس حدیث کسا زیارت عاشورا دعای مقاتل و توسل 40 روز روزی133بار یاکاشف الکرب ختم 14روزه سوره واقعه و حدیث کسا ختم 9روز هر روز9بار دعای توسل هدیه به حضرت جواد دو بار ختم 21روزه سوره طه 100مقاتل در یک روز 60یس در یکروز و انواع نذر و نیاز اما متاسفانه حاجتروا نمیشم که نمیشم😢😢😢😢😢

تا حالا با کسی نبودم عاشق نشدم دوست پسر هم نداشتم و ندارم.قیافم هم بد نیست سفیدم چشم رنگی (آبی)قد بلند و قدم 165 و وزنم57 اینا رو گفتم که فکر نکنید به خاطر ظاهرم مجردم.حجابم خوبه مانتویی هستم موهام بیرون نیست هیچوقت.خواستگار داشتم و دارم اما برای هر کدوم پدرم ایرادی میگیره و جواب رد میده بدون اینکه نظر من رو بدونه😳😳😳😳😳😳😳36 سالمه

خانواده ی سنتی ای دارم و نمیتونم با پدرم صحبت کرده و مشکلم رو حل کنم😔😔😔😔به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

چرا نمیتونی با پدرت صحبت کنی عزیزم ؟ شده تو حالا بین خواستگارات از کسی خوشت بیاد به نظرم هر جور شده با پدرت حرف بزن

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه عالمه چله گرفتی

پدرت مشکلش چیه

نمیشه یکیو واسطه کنی

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
2738

الان تو سنی نیستی که دیگران برات تصمیم بگیرن حتی پدر اگه از کسی که آدم خوبیه و شناخت داری خودت ازدواج کن

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
چن سالته عزیزم

نوشته36!😕

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2706