2737
2739
عنوان

اگه توهین نمیکنید بفرمایید لطفا😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3459 بازدید | 153 پست
مامانم میدونه جرعت نمیکنه بهش  بگه

مردسالاری یعنی این

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم چی میگی بابات دیکتاتوره البتنارااحت نشی

واقعا اینطوریه

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
2728
واقعا اینطوریه

خدا به دادت برسه عزیزم برو واسه بابات زبون بند بگیر  دعای ناد علی واسه مسخر شدن بخون سرچ کن

هر وقتم میخاد مخالفت کنه  هفت تا تو حید بخون فوت کن طرفش

به یکی هم که حرف شنوی داره بگو باهاش صحبت کنه

خب از یکی دیگه بخواه با پدرت صحبت کنه یه ادمی که بابات قبولش داشته باشه حرف زدنم خوب بلد باشه

کی

خدا به دادت برسه عزیزم برو واسه بابات زبون بند بگیر  دعای ناد علی واسه مسخر شدن بخون سرچ کن هر ...

شما دعام میکنی؟؟

عزیزم وقتی خواستگار داری پس باید اول از این همه دعا و چله مشکل رو از درون حل کنی منظورم پدرته، بلاخره باید از طریق کسی که میدونید پدرتون پذیرای حرفاش هست حرفای خودتونو به پدرتون انتقال بدید...

آموختم که خداعشق است و عشق تنها  خداست، آموختم که وقتی ناامید میشوم، خدابا تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد تا دوباره به رحمتش امیدوار شوم؛ آموختم اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدابرایم بهترینش را در نظر گرفته است. خدایا من در کلبه ی حقیرانه ی خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری... من چون تویی دارم و تو چون خود نداری...                                                   یارا در آن سوی پل تنهایی تنها تورا دارم💖 ای محرم اسرار برایت بارها گریستم و تو شادی را با قاصدک ها برایم فرستادی💖  " آرزو کردم " و تو نیازم را برآورده کردی 💖   خدایا ای الرحمن الراحمین، ای معبود، ای هستی بخش، ای آگاه به اسرار قلوب...تو خود واقفی بر اعمال و رفتارو کردارو نیات ما...تو خود میدانی در دلهای ما چه میگذرد ( که آلوده به هوس شده یا غرق در حسی پاک و بی آلایش از جنس خودت ) ای معبود من، ای پناه بخش قلب های بی پناه...می سپارم به خودت آنچه را که برآن واقفی و آگاهی مطلق داری...پناه قلب بی پناه بی آلایشم باش...         
2738
دایی عمو عمه خاله خواهر بزرگتر برادر بزرگتر هر کدوم خودت میدونی بابات قبولش داشته باشه

همه ازش میترسم البته در رابطه با این موضوع

مادر دارید؟

بله اونم نمیتونه چون هروقت بگه دعواست

همه ازش میترسم البته در رابطه با این موضوع

منم شوهر خالم اینجوری بود دختراشو شوهر نمیداد بعد داداشش یعنی عمو دخترخالم رفتن باهاش صحبت کردن بعد خواستگارم واسه دختر خالم اومد دختره هم خودش خیلی دلش بود از طریق بقیه به باباش میرسوند که دوست دارم ازدواج کنم باباهه هم دلش نبود اما قبول کرد البته اخمو تخم

اتفاقا دوست پسر نداشتن تا این سن افتخاره ...الکی کسیو به راهی که خدا ازش نهی کرده تشویق نکنید

عزیزم من با شما نبودم 

اصلا هیچ وقت فکر نمیکردم تو امضام بنویسم واسه مامان شدنم دعا کنید خیلی محتاجم خیلی