2733
2734
عزیزم اگه مشکلت حل شد اون دعا به ماهم معرفی کن 

ببین یه خانومیه کارگشاییش حرف نداره اسمش یلداس ٠٩٢٢۴٩۴٣٢٣٧ برادر من خیییلی کارش گره داشت چند سالم سرکار نمیرفت واقعا راهش باز شده گوش شیطون کر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها یک خانمی هست بنام مایا با انرژی درمانی و ارتعاشات کاینات  و پاکسازی چاکراها که اینا علوم جدیدی هستش  مثل معجزه مشکل حل می‌کنه من دوتا از دوستام پیش مایا مشکل ازدواج داشتن حل کردن خودم مشکل مالی داشتم باور نمی‌کردم ولی واقعا مایا کارش محشره به حرفهایش و کدهایی که میده عمل کنید. اصلا انگار گره ها دونه دونه باز میشن راه باز میشه  مشکلات حل میشه. من اعتماد به رمال و اینا ندارم ولی کار مایا علمیه با نجوم و اینا و فرکانس سیارات و غیره است جواب دهیشم بالاست. امتحان کنید حتما جواب میگیری. مایا شماره اش ۰۹۳۶۲۰۵۵۷۵۴

سلام عزیزم 

میدونم که این تاپیک برای خیلی سال پیشه

فقط میخوام بدونم به امید خدا مشکلات شما حل شده

این چیزایی که اینجا نوشتید رو خوندم. و فکر میکنم شما طلسم دارید. ایشالا که همه مشکلاتتون حل شده ولی من بیست سال مشکل داشتم و بلاخره طلسممو با خوندن نماز حضرت زهرا باطل کردم. 

2740
چجوری متوجه شدی باطل شده؟ نماز چجوری هست؟

عزیزم سرچ کن دایی ابراهیم برو توی سایتش کامل توضیح داده. من و همسرم با هم شروع کردیم این نماز رو خوندیم من حدود چهار یا پنج ماه خوندم و در طول این مدت خوابای مختلفی دیدم و آخرین خوابی که دیدم این بود که یه توله گربه رو کشتم و یکی از نشانه های باطل شدن طلسم اینه که خواب ببینید گربه یا گوسفند یا موش یا حیوانای موذی رو کشتید. 

ولی شوهرم حدود یک سال طول کشید و چهار تا طلسم داشت چون چهار بار خواب دید و چهار نفر تو زندگیه واقعی دقیقا همون روزی که خواب دید براشون اتفاقهایی افتاد مثلا اولین خوابی که دید یه جسد بود که پای چپ نداشت و دقیقا همون روز یکی از اقوام نزدیک در حالی که نشسته بوده پای چپش میشکنه و بعد از عمل هم عفونت کرد و هنوز هم درگیر درمانن. دومین خواب این بود که یه نفرو دیده بود که از گوشش خون اومده و مرده و دقیقا همون روز یکی از اقوام به شدت نزدیکمون به کما رفت و بعد از چند روز که به هوش اومد آلزایمر گرفت. الان بچه هاش در گیر اینن که مراقبش باشن و اینکه پوشکش کنن که خونه رو نجس نکنه و مشکلات دیگه ای که براش به وجود اومد و همینطور دو نفر دیگه و اینکه تقریبا نزدیک یک سال بعد از خوندن این نماز خواب دید که یه توله گربه رو پا روش گذاشته و کشته. و در آخر ما به شدت مشکل داشتیم مشکلاتی که باعث شد تمام زندگیمون از دست بره خونه ماشین تمام وسایل خونمون حتی سلامتیمون. خیلی اتفاقای بدی بود و خدا رو شکر مثل باز شدن گره، زندگیمون دوباره به آرامش رسید البته آروم آروم این اتفاق افتاد. همسرم هنوزم داره این نماز رو هر شب میخونه چون ما از بچه های این افراد میترسیم که باز نرن برامون طلسم بگیرن.بیست سال به سختی و استرس گذشت و تصور برگشتن به اون روزا خیلی خیلی سخته

لطفا هر کسی که میخواد این نماز رو بخونه باید هر شب بخونه تا زمانی که طلسم باطل شه و اصلا بعد از چند شب خوندن رهاش نکنید. چون موکلای اون طلسم قویتر میشن. و اینکه موکلای نماز حضرت زهرا خیلی قوی هستن 

دیدم نوشته بودن دایی ابراهیم کلاه برداره در قورتی که ایشون نه پولی میگیرن نه با کسی در ارتباطن و اینکه این نماز رو ما از چند نفر عالم پرسو جو کردیم تاییدش کردن 

به هیج عنوان دنبال دعا نویس نرید چون بدتر توی کارتون و زندگیتون گره میوفته