2733
2734

سلام عیدهمگی مبارک. انشاله این سال برای همه خوش شانسی بیاره. این دعا رو از نت پیدا کردم. خودم ایه الکرسی و سوره حمد رو خیلی می خونم. رو شانس زیاد نیستم اما شاکرم

الان سه ماهه باردارم برای همه که گرفتاری دارن دعا میکنم انشاله خدا صدامو بشنوه

سخت است وقتی از شدت بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش!!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بانوی زیبا شرمنده دارم دیر جواب میدم چون نیمدم توی تاپیک ندیدم عزیزم این اعمال بعد از هر نماز هست فر ...

شمارتو نزار توی سایت ممکنه کسی مزاحم بشه درخواست دوستی بده وتوی خصوصی بگو 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2731
سلام عزیزم ببخشید نمیدونم چقد از روی پستتون گذشته ولی آیا همسرتون کار پیدا کرده؟ اگر نه با این شماره ...

سلام...من این تاپیک و الان خوندم..میخواستم بپرسم همسرتون شغلشون چیه که میتونستن با استارتر کمکم کنن؟؟..ببخشید که میپرسم اخه من خودم دانشجوام و دربدر دنبال کار

تدریس ریاضی و زبان و ترجمه پذیرفته میشود😊
سلام عزیزم.خیلی ناراحت شدم برات.بهت حق میدم ناراحت باشی فدات.اما توکلتو به خدا از دست نده.یادت نره ه ...

سلام عزیزم منم یه مشکل دارم بگم راه حل میگید؟

خواهش میکنم برای سلامتی پدرومادرمصلوات بفرستید ❤هروقت فرستادید بگید منم برای شما بفرستم🥰
گلم این راهنمایی ها وظیفمه.نذر ۱۲۴هزار صلوات واقعا معجزه میکنه.به نظرم این نذر رو هم انجام بده.به هر ...

چقدر قشنگ صحبت میکنی گلم منم اروم شدم میشه طریقه ختم صلوات ۱۲۰۰۰۰بهم بگی 

2740
سلام عزیزم.خیلی ناراحت شدم برات.بهت حق میدم ناراحت باشی فدات.اما توکلتو به خدا از دست نده.یادت نره ه ...

ميشه بگيد براي كسي ك جادو شذه و ازمون دوره براي باطل شدنش چيكار كنيم؟از م دوره؟

دوستان منم مشکلاتی چند ماهه پیش اومده دیگه به خدا دارم دیوونه میشم . شانسه ما صفره .هر چیزی که میخوا ...

وای وقتی خوندم پیامتو یاد خواهرزاده طفلک خودم افتادم که اینطور بود ولی خداروشکر ما دعا گرفتیم براش الهی شکر هزار اللهذاکبر زندگیش الان عالی شده شوهرش واقعا عوض شده 

خدا از ادمایی که زندگی رو به بقیه زهر میکنن نگذره

سلام پروانه جون من الان این تاپیک رو خوندم حس کردم مشکلمو با شما درمیون بذارم شاید راهکاری برام داشته باشین من شوهرم خیلی عصبی و بد زبان و فحاشه یعنی حاضرم بخاطر اینکه از رفتار تندش جلوی دیگران خجالت زده نشم حتی سالی یکبارم خونه پدرم نرم که شرمنده نشم چون با زبونش همه رو نیش میزنه حتی بچه کوچیک رو بخدا دیگه بریدم انقد که دل میشکنه و افتخار هم میکنه که من رو راستم...الان یه بچه دارم باردارم هستم ولی لذتی نمیبرم اصلا از زندگیم تاجایی پیشرفتم که برای مردنش دست به ذکر و زیارت عاشورا شدم دلم میخواد شرش از سر زندگی منو بچه هام کنده بشه انگار دیگه هیچ جوری دلم باهاش صاف نمیشه چون دائم پیش همه بازبونش شرمندم کرده و فقط ازش ترس دارم اصلا نمیتونم به ش تکیه کنم و دلم گرم باشه چون با زبونش داغون میکنه ادمو حتی دوسندارم پدر مادرم خونمون بیان چون بالاخره یه حرف نیش دار پیدا میکنه که بزنه و به زندگی همه هم کار داره خیلی طولانی شد ولی کسی رو ندارم باهاش دردودل کنم ببخشید توروخدا جوابمو بده 😢😢

میشه هروقت سپیدی گلوی جگرگوشت رو بوسیدی یادی از شش ماهه ی حضرت رباب کنی❤برای آقای مهربونمون امام زمان یه صلوات بفرست🍃🍃🍃🌾
من هر روز آیه الکرسی میخونم و 4 قل میخونم و صدقه میزارم دیروز هم حدیث کسا خونده بودم همیشه سر نمازها ...

عزیزم هر روز سعی کن زیارت عاشورا و حدیث کسا رو بخونی. هفته ای حداقل یکبار دعای توسل-نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل به شدت حاجت میده. ایشالا گرفتاریات حل میشه. 

2706