2733
2739
عنوان

تا حالا کی تونسته فجیع ترین حالت ممکن بترسوندتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 56 پست
بله یدونه سوسک بالدار نکبت پرید رو شلوارم منم شلوارمو دراوردم فرار کردم تو اتاق مامانم اینا درم قفل ...

اوووووف اینقدری من با سوسک ترسیدم باورت نمیشه یبار یه مارمولکم رو سرم بود 30 سال از عمرم کم شد خدایی😑😑😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله یدونه سوسک بالدار نکبت پرید رو شلوارم منم شلوارمو دراوردم فرار کردم تو اتاق مامانم اینا درم قفل ...

ازسوسک گفتی یاد بچگیام افتادم😂قهر کرده بودم با مامانم پاهامو جمع کرده بودم توشکمم سرمم رو پام بود نگو یه سوسک بالدار رو دامنم بوده😐همینکه سرمو گذاشتم سوسکه بال زد خورد تو دماغم جوری بلند شدم سیخ واستادم و عر میزدم ک😂😂😂😂مامانم فک میکرد دیوونه شدم میگف بسم الله چیشدتتتت🥶🥶🥶

2740
ازسوسک گفتی یاد بچگیام افتادم😂قهر کرده بودم با مامانم پاهامو جمع کرده بودم توشکمم سرمم رو پام بود ن ...

چندش ترین و ترسناک ترین چیز تو دنیا سوسکه اونم از نوع بالدارش😑😑😑تنم میلرزه تصورش میکنم 

پسرم رفته بود تو کمد قایم شده بود... از اشپزخونه همیشه باهاش حرف میزنم وقتی داره بازی میکنه... چنبار صداش زدم محمد محمد دیدم جواب نمیده رفتم تو اتاق کمد دیواری گشتم دیدم نیست ..دیدم پنجره بازه حالا قدش نمیرسید ها ولی من انقدر هول کرده بودم فک کردم پرت شده پایین حالا طبقه چندم بودیم بیستم... دیگه شروع کردم جیغ و داد کردن و دویدم تو راه پله دیگه هیچی نفهمیدم ...یکی اب میداد بهم یکی روسری سرم میکرد ...خدا نصیب هیچ بنی بشری نکنه ایشالا تا حد مرگ ترسیدم.

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
بله خودشون بعدا اعتراف کردن ولی من واقعا سکته کردم نمیدونم چرا این مردا این قدر بچه هستن

همشون همینن واقعا نمدونن چجوری شوخی کنن 😐تازه بی جنبم هستن من دیشب یع تیکه ادامس چسبوندم به موهاش تا یه ساعت غر میزد ک ینی چی اینکارا یه ساعت جلو در یخچال برفک میزد به موهاش تا ادامسو بکنه و غرغر😑حالا شوخیای خودش اینه ک وقتی واستادی یهو فنون رزمی روت پیاده کنه یا راه میری تو خونه لنگتو بگیر ه بکشه تا بیوفتی هرهر بخنده😐

2706