2737
2739
عنوان

تا حالا کی تونسته فجیع ترین حالت ممکن بترسوندتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 56 پست
همشون همینن واقعا نمدونن چجوری شوخی کنن 😐تازه بی جنبم هستن من دیشب یع تیکه ادامس چسبوندم به موهاش ت ...

ادامس چسبوندی؟ ☹️☹️☹️ینی چ شوهر خوبی داریاااااااااا من بودم دو تیکت میکردم😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودمو زیا د یادم نمیاد ولی یادمه بچه بودم برقا رفته بود مامانم داشت تو حیاط لباسا رو پهن میکرد ،منم ...

آخ ینی عالی بود منم یه بار اومدم یه چیزی و با ذوق نشون مامانم بدم نمیدونستم خوابه یهو داد کشید وااااااااااااای مامان این و ببین مامانم یهو پاگیر کرد به سیم شارژو کند پرید گفت چته خوابیدما داد میکشی  

چندش ترین و ترسناک ترین چیز تو دنیا سوسکه اونم از نوع بالدارش😑😑😑تنم میلرزه تصورش میکنم  

😐😐یه خاطره دیگم دارم برا همین چندوقت پیش ک یه موجود از خانواده سوسکهای بالدار اومد خونه منم تنها ببین ینی این به قدری بزرگ بود ک وقتی بال میزد اندازه خاک اندازمون میشد😐😐صداهم داشت تازه من جیغ میکشیدم و بدو بدو دنبالش میپریدم با جارو ومیگفتم بمییییر کثاااافت😐😐باز اون مسیرشو عوض میکرد دنبال من میکرد و منم جیغ زنان فرار میکردم و جارو رو تو هوا تکون میدادم😑هرررچی میزدم نمیمرد خیلی شب بدی بود کل بدنم میلرزیدوداغ شده بودم به شوهرم زنگ زدم گریه میکردم😐😐مبگف چیه خب؟؟ خفاشه؟ من بیشتر گریه میکردم اگه خفاش بود چی😂😂😂😂😂

😐😐یه خاطره دیگم دارم برا همین چندوقت پیش ک یه موجود از خانواده سوسکهای بالدار اومد خونه منم تنها ب ...

واییییی خدا جون کلی خندیدم منم مثل تو از حشرات متنفرم ولی بیشتر از اون از مار میترسم  

واقعا اینطوری شوخی میکنن شوهرا؟    

اینا ک خوبه دوبار فنونی رو من پیاده کرد ک یه بارش فلج شده بودم خودش گریه میکرد😐یه بارشم داشت خفه میشدم ک بازم گریه میکرد وکل دوازده امامو به یاری میطلبید😐

2740
واییییی خدا جون کلی خندیدم منم مثل تو از حشرات متنفرم ولی بیشتر از اون از مار میترسم    

اخه نمیدونی چقد بزرگ بود😐خدایی من تاحالا ندیدع بودم همچین حشره گنده ای بعد خودش گف اسم اینا چیه فقط تو فیلمای تخیلی خارجکی دیده بودم یه سوسک اونقد میتونه گولاخ باش😐خدا برا دشمن ادم نخاد همچین شبی رو