2737
2739
عنوان

نرفتم عروسی خواهرشوهر😑

| مشاهده متن کامل بحث + 36876 بازدید | 447 پست
نه همون اخرش هم گفت ندارم همش قسط وفلان منم گفتم میخواستی زن نگیریی زن داشتن هم خرج داره بایدبفکراین ...

گلم بنظرم اشتباه کردی،خب اگه نداشته چ کاری از دستش برمیاد،واسه زندگی خودتون حتما وام گرفته و داره قسط میده،درکش کن،شاید بهتر بود از قبل فکری میکردی واسه لباس

زندگی زیباست...😊
شمامردیی ؟فکرشم بکنیدزنتونم جلوفامیل ابروداره میخوادبره عروسی خوش بگذرونه نه اینکه ازخجالت فامیل واش ...

چقد اعتماد بنفست پايينه 

خب پاشو يه كم به خودت برس 

همينكه مرتب و تميز باشي كافيه چرا فكر ميكني بايد حتما بدرخشي توي جمع 

بابا بخدا عروسي يكي ديگه ست اصلا قرار نيست كسي حواسش به تو باشه 

اگه نري تا هميشه تو روزمه ت ميمونه و سركوفتشو ميخوري 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخیراقایه هفته مونده به عروسی منوخبرکردبااینکه ازقبل میدونست دردمن که یکی دوتانیست

ینی خانواده شوهرت بهت از قبل نگفتن؟ چه ادمایین احتمالا با خانواده شوهرتم زیاد صمیمی نیستی حالا اینارو ولش کن طلایی چیزی نداری بفروشی یا قرض کنی بری لباس مناسب بخری موهاتم یه اتو کنی کافیه.. نری داستان میشه واست

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنی    🌹🌹              
2731
چه جالب عروسی منم مامانم واسه داداشم و خانمش و دخترش لباس خرید..اون‌زمان دستشون خالی بود

خانواده شوهرمن که انگارنه انگاراصلن من واعضای خانواده نمی دونن چن شب پیش هم برااون یکی خواهرشوهرم خواستگارمیادتاپای عقدمیرن شوهرمم میدونه نمیادبهم بگه پس من جزوخانواده محسوب نمیشم ازنظرشون چراخودموبه زحمت بندازم براشون😑

چه خوب یادآوری کردی 

یعنی میگم شوهر استاترم میتونست اینکارو کنه ن اینکه از خانومش بخواد ک ب بدترین شکل تو جشن حاظر بشه

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
2740

چه اشکالی داره با یه لباس تکراری بری، چرا ایقد دنیا مزخرف شده که یه لباس رو نمیشه دو بار و در دو مکان پوشید، مگه شأن و شخصیت انسان به مدل لباسش هست اینا هم‌ش چشم و هم چشمی خب واقعا تو این شرایط شاید پول نباشه یا کلا هر مشکل دیگه ای،،،، من منظورم با استاتر نیست کلی گفتم 

به خواهر شوهر بودن نیس بعدها ک تعریف میکنن از عروسی اسی همش ته دلش افسوس میخوره ک نبوده و ندیده! تاز ...

حالا دیدنش چی میشه که ندیدنش چی بشه. من زایمان خواهرشوهرم نرفتم چی شد؟ 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

دمت گرم

یاد میگیره زن خرج داره

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

عزیز جان اگه واقعا نداره ، تلاشش رو توی زندگی داره میکنه ، تنبلی نمیکنه و باز هم روزیش کمه ، دارید ظلم میکنید.

فقط همین رو دارم میگم.

استارتر عزیز میتونم درک کنم به عنوان یه خانم چه حالی دارید. اما اگر اونجوریه که گفتم تجدید نظر کنید.

بقیه ی دوستان به جای این همه به به و چه چه اگر خودتون بودید همین کار رو میکردید یا به عواقب یه عمر رفت و امد با خانواده شوهر هم فکر میکردید؟

سلام😊 
عزیزم میگه پول نداریم

سلام عزیزم.ببخشید من یه سوال دارم.

آمادگی جسمانی چقدر کالری سوزی داره؟

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤