2737
2734
عنوان

نرفتم عروسی خواهرشوهر😑

| مشاهده متن کامل بحث + 36876 بازدید | 447 پست
نه اصلن انگارسررفتن یادش اومدمنم زن دارم .منم گفتم حالا ک براش مهم نی منم نمیرم خب ولی سررفتن التماس ...

سلام چی شد؟ برخورد شوهرت و فامیلاش چی بود؟

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عروسی دوتا برادرشوهرم باهم بود،یک ماه قبل ب همسرم گفتم ب فکر لباس و پول ارایشگاه اینا باش گفتم چشم، یه هفته بعد چشم قهر کرد تا یک ماه بعد عروسی،نامزدیم اینو بگم، حنا بندون نرفتم مادرش زنگ زد که ناراحتم نیومدی گفتم لباس نداشتم،واسه عروسی لباس از زن داداشم گرفتم پول ارایشگاه هم 200 زن داداش کوچیکه داد200زن داداش بزرگه، واقعا ناز شده بودم حتی از عروسا قشنگتر بودم، همه میگفتن خیلی قشنگ شدی، اما از نامزدم متنفر شدم

من عروسی خاهرشوهرم جوری تکون خوردم ک تا۱۰۰سال دیگم میگن وای چه تیپی زده بود،میتونست منطقی تر برخورد ...

منم عروسی خواهرشوهرم هیچ کس نمیشناختم یه لباس گرون دنباله دار پوشیدم با یه شینیون خفن و موهای هایلایت و اصلا وضعی بودم😂😂😂😂مامان بزرگم نشناخت منو... با هر کی سلام علیک میکردم میگفتن شما؟؟؟؟؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2731
چه اشکالی داره با یه لباس تکراری بری، چرا ایقد دنیا مزخرف شده که یه لباس رو نمیشه دو بار و در دو مکا ...

آره واقعا... من که اصلا برام مهم نیست...پارسال یه لباس خریدم سه تا عروسی پوشیدم... وضع مالیمون هم خوبه ولی حرف مردم اصلا و ابدا برام مهم نیست حالا لباس تکراری مگه میکشه آدمو

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
مطمئن باش کله فامیل شوهر تو تالار سراغتو میگیرن، تو کل فامیل اسمت بد در میره

دقیقا دایی من عروسی خواهرزنش نرفت... ده سال گذشته ها ولی هنوز همه یادشونه

اره دقیقا اونم‌عروسی فامیلای تو نمیاد دیگه

من برای عروسی خواهرشوهر و برادرشوهرم سنگ تموم گذاشتم... فقط و فقط برای اینکه مطمئنم اگه بداخلاقی میکردم شوهرم برا عروسی داداشم جبران میکرد... گفتم بزار همه کاری بکنم که اونم برا داداش من اعصاب خوردی نکنه

2740

کارت اشتباه بوده

اگه شوهرت عروسی خواهرت نیاد چ کار میکنی؟

چقدر بده تنهایی

باید مجبوووورش میکردی

یا از مامانت قرض میگرفتی

یا چمدونم ب مادرشوهرت زنگ میزدی قبلش میگفتی من لباس ندارم واسه عروسی پسرت نمیخره اگه نخره نمیتونم بیام

سیاست ب خرج ندادی

اینجوری فقط خودت رو ادم بد نشون دادی و شوهرت موقع عروسی فامیل هات جبران میکنه 

خدایا شکرت ..واسه نی نی دار شدن همه منتظرا صلوات بفرستین.
منم عروسی خواهرشوهرم هیچ کس نمیشناختم یه لباس گرون دنباله دار پوشیدم با یه شینیون خفن و موهای هایلای ...

وای تصورت میکنم خیلی باحال میشه😄😄😄چه حس خوبیه لامصب

من مادرشوهرم نمیشناخت!جاریامم بمااااند

حس پیروزی داشتم

اره بذار همه بفهمن به خاهرش شوهرش حسودي كرده چون پسرشون تامينش نميكنه دخترشونو دادن پسر مردم خرجشو م ...

حرفت منطقی نیست عروسی یبار میشه،میتونست جاهای دیگه حال شوهرشو بگیره نه همچین جایی ک آبروی خودش وسط بود