2737
2739
عنوان

نرفتم عروسی خواهرشوهر😑

| مشاهده متن کامل بحث + 36876 بازدید | 447 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهی اوقات سیاست یعنی خر فرض کردن خودمون..پس همیشه هم بکار بردنش قشنگ‌نیست چه بره چه نره همه یه ...

من عروسی خاهرشوهرم جوری تکون خوردم ک تا۱۰۰سال دیگم میگن وای چه تیپی زده بود،میتونست منطقی تر برخورد کنه

عروسی خاهرشوره نه  خاهرزاده شوهر یا هرچی دیگه

2731

اینایی که میگید پاشو برو لباس بخر وبرو ارایشگاه یه نگاه به ساعت انداختین مگه لباس مجلسی الکیه که بدویی بری بخری ارایشگاهم که باید وقت قبلی بگیری اصن نمیتونم درک کنم😐

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
اوووووووه حسرت عروسی خواهر شوهر واسه چی باید به دل بمونه؟ 

به خواهر شوهر بودن نیس بعدها ک تعریف میکنن از عروسی اسی همش ته دلش افسوس میخوره ک نبوده و ندیده! تازه مطمئنا شوهرشم یه جا گوشه دلش نگه میداره این کینه رو

گل گفتی بخداشوهرمم عادت کرده بودبایدبه خودش میاومد

خیلی بی سیاستی...و بی تجربه

بد موقع یادت افتاده ادبش کنی

حتمأ با کل خاندان شوهر مشکل اساسی داری ..وگرنه الان وقت این کارا نیست

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2740
بزار التماس کنه اخرش خودس بگه بریم لباس بگیریم همون بهتر ک ارایشگاه نری ادمو از ریخت میندازن اگ هودش ...

نه همون اخرش هم گفت ندارم همش قسط وفلان منم گفتم میخواستی زن نگیریی زن داشتن هم خرج داره بایدبفکراینم میبودی

اره

شوهرت رفته عروسی با پیشته الان؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
اره والاازچن روزپیش بهش گفته بودم من هیچی ندارم نمیرم عروسی انگارنه انگارحالادقیقه اخریه اومده التما ...

به خانواده شوهرت بگی بخاطر نبود لباس نیومدم پوزخند  میزنن و تو دلشون میگن بخاطر حسودیش نیومده خودتو یه عمر بردی زیرسوال لباسو از دوستات میتونستی قرض بگیری ولی کار بی سیاستی کردی 

اصلا نمیپرسین چرا لباس نخریده؟خب شاید نداشته

اره خب اونم هست اگر نداشته لباس بخره اره خب بد کاری کرده

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹
گل گفتی بخداشوهرمم عادت کرده بودبایدبه خودش میاومد

ببینم نگفت‌پاشو بریم بخریم؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
نه همون اخرش هم گفت ندارم همش قسط وفلان منم گفتم میخواستی زن نگیریی زن داشتن هم خرج داره بایدبفکراین ...

هییییچ لباسی نداری خونه؟ 

بپوش موهاتو لخت کن ارایش کن برو به نظرم