2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان عزیزم من توی خونوادمون دیابت و فشار خون ارثی هست ولی عموهام حیلی رعایت میکنن و خدا رو شکر تا ال ...

خوش به حالشون.....

حوصله توضیح ندارم فشار خون ودیابت هم بیماری مهمی نیست در برابر انواع بیماری های خودایمنی مثل سرطان ام اس میوپاتی روماتیسم ......

چجوری فوت کردن؟

تنها زندگی میکردن ولی چند روز چندروز دعوتشون میکردیم ولی حاضرنبود بابچه هازندگی کنه میگفت خودم خونه زندگی دارم  زنگ زده بود  عموم گفته بود  من میخام بمیرم عموم خونش نزدیک بود گفت تارفتم دیدم چادر نماز سرش بوده سجادش پهن فک کردم خوابیده ولی دیگه نفس نمیکشیده 😔

با ورود به ۵۰ سالگی چ حسی دارین

خوبه بجز مشکلات مربوط به دوران یایسگی که کمی ازار دهنده هست ولی نه اونطور که زیاد اذیت بشم

بهرحال دیگه مجبور به انجام خیلی کارها نیستم که در جوانی بودم، یا دیگه خیلی چیزا مساله مهمی نیست….

هردوره اقتضای خودشو داره و اصلا نگران کننده نیست

2740
خوبه بجز مشکلات مربوط به دوران یایسگی که کمی ازار دهنده هست ولی نه اونطور که زیاد اذیت بشم بهرحال د ...

ااین که عبن جوونی بعضی کارهارو نمیتونی انجام بدی نلفین نیست؟ ولی باشگاه برو و ورزش کن زیاد

ااین که عبن جوونی بعضی کارهارو نمیتونی انجام بدی نلفین نیست؟ ولی باشگاه برو و ورزش کن زیاد

نه تلقین نیست عزیزم، واقعیته و از واقعیت نباید فرار کرد، باید پذیرفت 

ببین اگه شما از جوانی درست استفاده کرده باشی و نیازهای اون زمان رو برآورده کرده باشی مثل کار تحصیلات ورزش مطالعه سفر پول ازدواج یا هرچی تو ذهنته ، وقتی به سن ۴۰-۵۰ و بالاتر میرسی همزمان با پیر شدنه بدنت احساس ارامش میکنی ،نه حسرت یا ترس از ناتوانی چون به چیزایی که خاستی رسیدی و حالا دوره استراحت و تماشا هست

فقط باید حواست به حفظ سلامت باشه نه اینکه بخای خودت رو وادار کنی عین ۱۰ سال قبلتر باشی

و این دوره هم لذت خودشو داره ، بخصوص که دوستان خوبی هم سن خودت داشته باشی

الان همکلاسی دختر و پسرم سرطان دارند 

بچه کلاس چهارم و اول ابتدایی چرا تو این سن باید درگیر باشه 

ژنتیک و سبک زندگی 

استرس هم که بیداد میکنه،هوای ناسالم ،مواد غذایی پر از مواد شیمیایی و...

اتفاقا دیروز داشتم کاهو میشستم یادمه بابام سال ۸۲کاهو میگرفتم چقدر حشره داشتند کاهوها 

الان جوری به مواد غذایی مواد شیمیایی میزنند میوه ها همه براق اما عملا ناسالم 

با اب گرم هم میشوریم باز چربیش نمیره!

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706