2737
2739
عنوان

نرفتم عروسی خواهرشوهر😑

| مشاهده متن کامل بحث + 36876 بازدید | 447 پست
یعنی اگه با اون لباس ها بری چی شاید شوهرت نداشته چرا شما خانوم ها شرایط ما مردها را درک نمیکنی واقعا ...

اگه ندارید چرا زن میگیرید ؟ وقتی نمیتونید نیازهای اولیه ی خانومتون رو هم برطرف کنید ؟ الکی دفاع نکنید از خودتون 😬

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه همون اخرش هم گفت ندارم همش قسط وفلان منم گفتم میخواستی زن نگیریی زن داشتن هم خرج داره بایدبفکراین ...

واقعا نداره؟؟؟؟؟؟یا الکی میگ

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤

اگه واقعا نداشته تو باید از قبل یکاری میکردی یا لباس قزض میگرفتی یا کم کم پول جمع میکردی بالاخره از چند ماه قبل میدونستی عروسی خواهر شوهرته 

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنی    🌹🌹              
2728
یعنی اگه با اون لباس ها بری چی شاید شوهرت نداشته چرا شما خانوم ها شرایط ما مردها را درک نمیکنی واقعا ...

شمامردیی ؟فکرشم بکنیدزنتونم جلوفامیل ابروداره میخوادبره عروسی خوش بگذرونه نه اینکه ازخجالت فامیل واشنابره یه گوشه تالارخودشوقایم کنه😑

نه همون اخرش هم گفت ندارم همش قسط وفلان منم گفتم میخواستی زن نگیریی زن داشتن هم خرج داره بایدبفکراین ...

کدوم شهری عزیزم

به نظرم الانم دیر نشده.شاید شوهرت نداشته همین الان با هم برین یه جا یه لباس خیلی شیک کرایع کنید و ارایشگاه هم برو و خودت رو به عروسی برسون.

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 

بری بهتره   

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2740

خووب کردی عروسی منم داداشم نداشت بخره 

مامانم برای زنداداشم و داداشم و بچه هاش خرید ارایشگاهو ایناااا رو همشو مامانم داد خوب چی میشه پسرش نداشت دختر مردم هم شخصیت داره نمیتونست با کهنه بیاد اصلا عابروی ما میرفت خیلیم خوشحال شدم از کار مامانم 

خوانواده شوهرت چه بیشعورن پسرشون نداشت باید خودشون میگرفتن

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

کاش بری اگه نداره که اون بحث بین تو و شوهرته 

پس همدلی یعنی چی پشت هم بودن ؟؟

کاش بری هنوزم دیر نیست

لباس چرا از قبل اماده نکردی؟ خب اگه دستش تنگه از کسی قرض میکردی  میگفتی پول ارایشگاه بده میرفت ...

واسه لاعر کردن پا کدوم ورزش خوبه  ...  یه ورزشی که واسه رحم هم بد نباشه  چون ناباروری دارم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

دوست من..اشتباه کردی بنظرم..مراسمایی که توی دید هست آدم نباید خودشو خراب کنه..برای دیگران قابل توجیه نیست.و همین کار تبعات خیلی زیادی خواهد داشت.من اگر بودم به ساده ترین شکل ممکن میرفتم..نهایتش میگفتن به خودش نرسیده.ولی بجاش زندگیم خراب نمیکردم