2737
2739
عنوان

نرفتم عروسی خواهرشوهر😑

| مشاهده متن کامل بحث + 36959 بازدید | 447 پست

وای خدایا...کاربرا چی می گن

نود درصد کاربرای اینجا دوبهم زنن..

استارتر خیلی اشتباه کردی...دعوا و سوء تفاهم زن و شوهر باید تو خونه بمونه....

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کاش برنامه ریزی میکردی از قبل، خیلی روراست زندگیتو بهم زدی، البته شایدم علاقه ای به زندگیت نداری که ...

👌👌👌👌

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2740

ب نظرم الان با شوهرت برو لباس بخر و یه آرایشگاه برو 

اینجوری بیشتر تنبیه میشه هم پول خرج میکنه هم دیر میرسه ب عروسی خواهرش 

برا تو هم ک مهم نیس دیر برسی ولی برو چون اگه نری همیشه حرفش میمونه نرفتی

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

لباس چرا از قبل اماده نکردی؟ خب اگه دستش تنگه از کسی قرض میکردی 

میگفتی پول ارایشگاه بده میرفتی یه شینیون ساده میکردی مژه هم میذاشتی خودت ارایش میکردی 

نمیدونم شایدم با خواهرشوهرت مشکل داری

اره والاازچن روزپیش بهش گفته بودم من هیچی ندارم نمیرم عروسی انگارنه انگارحالادقیقه اخریه اومده التما ...

اگه برای فامیلت تلافی کنه چی؟ 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2706