2733
2734
عنوان

بخاطر ضررای مالی که شوهرم بهم زده نمیتونم دوستش داشته باشم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 131 پست
ولی من از چشم اون میبینم

تجربه بشه همه چیو به شوهرت نگی کاش یواشکی میخریدی پولشو بامنت توزندگی خرج خودت میکردی یادت باشه ازین ببعد خودتو قویتراز شوهرت کنی حتی لازم نیس بهش بگی بعداگه اعتراض کرد این کارشو یادش بیار  منم کل زندگیم وحقوقم دست شوهرم بود هرچی خرید بنام خودش زد تازه زبونشم درازه و طلبکاره منم  وام مسکن گرفتم قسطی خونه خریدم بامستاجر اونم یواشکی چون بامن صادق نیس عوض گله نداره تو هم دراسرع وقت اینکاروبکن انشالله درست میشه فقط پول نقدتو حتما جایی سرمایه کن چون بیشتر ضررمیکنی ارزش پول سریع پایین میاد 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم داري بچگانه فكر ميكني درسته وظيفه ي اونه خونه تهيه كنه ولي اگه خونه ميخريدي و ميرفتين توش به ن ...

خونه میخریدم واسش بعد واسه یه جفت کفش خریدن التماسش میکردن؟

میگن بی خونه موندی؟نه.  گرسنه موندی؟ نه. برو تمکین کن

طبق هیچ قانونی نمیتونن به زور مجبورت با کسی زندگی کنی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731
همین توقع رو هم داره

از این مردها تو اطرافیان دیدم. متاسفانه خانم هاشون به دلیل ترس از طلاق یا نداشتن پشتوانه می سوزند و می سازند. اگر شما شرایطشو داری جدا شو. یکی از اقوام ما هزینه زایمان دخترش تا مدرسه رفتن نوه شو خودش داره می ده. آخه موندن با همچین مردی به غیر از پیر شدن و سوختن چه فایده ای داره؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

بنظرم الان برو با پولت يه اپارتمان كوچيك بگير بنام خودت و بده اجاره و اون مبلغ رو ماهيانه پس انداز كن

بهترين راه براي حفظ و افزايش مالت ملك و خونس

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2740

مشکل شما نه خونه نخریدنه نه پدرشوهر نه کم شدن ارزش پول مشکل شما همسرته که مرد زندگی نیست خودت هیچی خانوادت چطور اجازه دادن با این شرایط با ایشون ازدواج کنی

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من به شوهرم اعتماد کردم و هرچی پول داشتم رو دادم به شوهرم که واسه بچه ای که تو شکمم هست نگهداره و به غیر اون پول دیگه هیچ پس اندازی نداشتم، ولی شوهرم خیانت در امانت کرد و تمام پولارو صرف صاف کردن گند کاری های خانواده کردو من بچه ام هم بی پولیم. امیدوارم حق بچه ام بزنه از کمرشون. صد دفعه هم بهشون گفته بودم که اون پول حق بچمه. همیشه از شوهرم پول میچاپن و فکر میکنم که من نمی‌فهمم. حتی تو روزایی که تو خونه ام چیزی برای خوردن نداشتم و...

خونه میخریدم واسش بعد واسه یه جفت کفش خریدن التماسش میکردن؟

واسه اون نههه واسه خودت

چرا سطحي نگاه ميكني؟!؟درسته اونم توي اون خونه بود ولي حداقل پول تو چندبرابر ميشد يه روزم اگه جداشي پس انداز داري

تو خونه رو بنام خودت ميزني 

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
واسه اون نههه واسه خودت چرا سطحي نگاه ميكني؟!؟درسته اونم توي اون خونه بود ولي حداقل پول تو چندبرابر ...

عزیزم من کل داراییمو میدادم یه خونه و اون مینشست توش و بعد من واسه یه کیلو میوه یا یه جفت کفش التماس میکردم؟ مرض داشتم؟

2706