2733
2734
عنوان

بخاطر ضررای مالی که شوهرم بهم زده نمیتونم دوستش داشته باشم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 131 پست
اشتباه کردم. 

اگر درست بشو نیست. یک فکر اساسی بکن. یک موقع می بینی شوهرت می شینه خونه می خوره و می خوابه بعد شما باید پول تو جیبیشو بدی!

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشتباه کردم. 

خب عزیزم خودت میدونی اشتباه از جانب خودت بوده که با ایشون ازدواج کردی یه زن از مردش توقع داره بتونه نیازهای مالیش رو برطرف کنه تا بتونه بهش تکیه کنه وگرنه برنج و روغن و گوشت خونه باباتم بودپاشو برو خونه بابات بهش بگو تا مستقل نشدی نمیام باهات زندگی کنم اینطوری زندگی کردن خیلی وحشتناکه😥

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

به نظرم تو درست میگی 

از نظر اسلام هم تهیه مسکن و تامین مالی برعهده مرده حتی اگه زن هم میلیارده باشه

در مورد بی ارزش شدن پولت هم فقط بهت می تونم بگم خیلی های دیگه مثل تو هستن  و بدون که تنها نیستی

خوب خونه خودشه اونجا که شما نشستی شاید میخاد ازش استفاده کنه بعد میخاد خرج خورد وخوراکتونم بده ...طم ...

خونه ی خودشه. منم خونه ی خودمه. پسرش زن گرفته خونه تهیه کنه

استارتر عزیزم کل ملت ایران حتی فقیرش هم ۱۰میلیون ضرر کرده حتی فقیرتر .هیشکی نمیدونست گرانی داره میاد تورم بیداد میکنه کف دستمان را ندیده بودیم که در عرض یه سال این بدبختی بیاد سراغمان طلای گرمی ۹۰تومنی بشه ۴۵۰تومن

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
2706