2737
2734
عنوان

بخاطر ضررای مالی که شوهرم بهم زده نمیتونم دوستش داشته باشم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 131 پست
به شما ربطی نداره واقعا ولی ناراحتیتونو راجع بهش درک نمیکنم 🙄و اینکه خودتون مرز های طمع رو یک تنه ج ...

حالا انقدر چشم و ابرو میای واسه من خودت واسه شوهرت خونه خریدی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر یک سوال چرا با مردی که لوس هست! کار و درآمد مشخصی نداره ازدواج کردی؟؟؟

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
دوس دارم دیگه تو زندگیم نباشه! در این حد ازش بیزار شدم

جلو ضرر رو هر وقت بگیری منفعته، با یه مشاور صحبت کن اگه نظر مشاور رو طلاق بود جدا شو چون داشتن پدر بیکار و بی عار برا بچه هم بداموزی داره، اگه راهکاری غیر طلاق داشت که چه بهتر 

2731
باباش میگفت من مواد غذایی بهتون میدم پسرم نمیخواد کار کنه نمیتونه.

از قبل ازدواج هم همینطوری بود؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

درکت میکنم

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
چرا با همه دعوا داری؟؟؟ عجب بی جنبه ای هستی بخاطز خودت میگم.. از نظر ما مسخره اس که خودت پول‌داشته ...

چرااااااا من باید پسر این مرد رو که همین یه بچه رو هم داره ببرم تو خونه ای که مااااال خودمه. بعد از باباش یه کیسه برنج و روغن بگیرم فقط واسه شازدش آشپزی کنم آقا زادم صبح تا شب بهم ارد بده، متلکا و دری وریای خونوادشم تحمل کنم؟ بقیه نیازای مالیمم سرکوب کنم؟

2738
خانم به من چه ربطی داره که خونه تهیه کنم؟

خوب خونه خودشه اونجا که شما نشستی شاید میخاد ازش استفاده کنه بعد میخاد خرج خورد وخوراکتونم بده ...طماعم هست کاشپدر شوهرای مام اینطور طماع بودن ولی به نظر من شما طمع کردی و حالام داری چوبشو میخوری این پول الان دیگه فایده ای برات نداره 

چرااااااا من باید پسر این مرد رو که همین یه بچه رو هم داره ببرم تو خونه ای که مااااال خودمه. بعد از ...

حرفات درسته.. مام گفتیم اونموقع یه خونه میگرفتی که‌ارزش پولت کم نشه

الانم اگه‌ بچه‌ نداری تصمیم جدی بگیر واسه آیندت

با مرد بی مسئولیت و بیعار و لوس به هیچ‌ جا نمیرسی

2706