1542
1541
عنوان

دخترم

160 بازدید | 21 پست

بچه ها دخترم2/5 هست و کلا همه چیز رو میکنه تو دهنش . صبح هم یه زنجیر بدل ظریف رو هی میکرد تو دهنش . تا رفتم ازش بگیرم قورتش داد . الان به نظرتون خطر ناکه ؟ یا دفع میشه ؟ چکار کنم؟

ای وای

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

یا خدا زنجیر خوبه تو گلوش گیر نکرده 

همین الان پاشو ببر پیش پزشکش

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁
1432

دختر من 2.5 سالشه خیلی چیزی تو دهنش میکنه - منم مدام مواظبم چیزی کوچیک نباشه که قورت بده خدای ناکرده خفه نشه

برای شما هم چون قورت داده رفته توی معده دفع میشه

خسته شدم مثل بچه های یک ساله

بچه خواهرم دیگه از  یک سالگی به بعد چیزی تو دهنش نکرد

یعنی خطرناکه؟

بله که خطر ناکه فوری ببرش ارژانس

فقط 44 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آیهان عشق مامانش عزیزم خدا رو هزار مرتبه شکر میکنم که تورو بهم داده
1403
دختر من 2.5 سالشه خیلی چیزی تو دهنش میکنه - منم مدام مواظبم چیزی کوچیک نباشه که قورت بده خدای ناکرده ...

آره این هم همین طوره و همه چیز رو میکنه تو دهنش . من هم بخدا از دستش خسته شدم .

دختر منم اینطوریه . هرچی هم منعش میکنم گوش نمیده . دفعه آخر یه پیچ گیر کرد تو گلوش داشت خفه میشد دیگه زدم پشتش و ... پرید بیرون .

دیگه از اون موقع  ترسیده یکم گوش میده😩

دنیا اگه عدالت داشت .. مرد هم بکارت داشت
آره خوبه باز تو گلوش گیر نکرد.

عزیزم لطفا بیخیال نباش 

اون شی فلزی بوده، حالا طلا و نقره هم نبوده که بگیم جنسش تا دفع آسیبی بهش نمیزنه 

اسید معدش باعث زنگ زدگی اون می‌شه.... پاشو ببرش دکتر ببین نظرش چیه

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁
1547