2737
2734
عنوان

ازدواج با دوس پسر

812 بازدید | 89 پست

مامانم میگه ازدواج بادوس پسر بدرد نمیخوره.میگه بعدا به سرت میزنن که اره باهام دوس بودیا..به نظرتون حق با مامانمه یانه!؟درضمن شاید من رفتارم بده که دوس پسرم حس میکنم ازم سرد شده به خودش میگم سرد شدی میگه توهم زدی:(شایدم حق با اونه من زیادی حساس شدم.من نه که زیاد بهش محبت میکنمو هر۲-۳ساعت یبار قبلا زنگ میزدم اونم درگیر کاره شاید براهمین بی حوصله شده.تازگیا هم حس میکنم تصمیمش راجب ازدواج عوض شده

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️

حس یه خانم هیچ وقت اشتباه نمی‌کنه خصوصا درمواردعاطفی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج با دوس پسر یا سنتی فرقی نمیکنه مهم اینه طرفت ادم خوبی باشه همین نمیشه گف هرکی ازدواجش سنتی بوده موفقتره یا بلعکس بستگی ب طرفت داره باید شخص درستی رو انتخاب کنی حالا چ سنتی چه دوس پسر

2742
عزیزم از من میشنوی کلا ازدواج نکن ... ازدواج با بهترین ادم و در بهترین شرایط هم بعدا پشیمونی داره&nb ...

مجرد هم نمیخام بمونم:( چون اونو‌دوسش دارم دلم میخاد ازدواج‌کنم.کاا موقیعت شغلیشم خوبه اخلاقشم زیاد بد نیس.معمولی بده😂

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️
2738

نه بی اعتمادی ربطی به دوستی نداره.تنها‌چیزی که بعد ازدواج ممکنه به سرت اینه که خودت خواستی خودت گفتی عاشقمی خودت دوس داشتی ازدواج کنیم

اگه هم قراره با دوس پسرت ازدواج کنی اصصصلا خودت ازش نخواه که بیاد خواستگاریت.بذا خودش بهت بگه.و حتی بعدشم خودتو راغب نشون نده 

واااااا چه حرفا.  طرفت باید ادم باشه.  ما 7سال با هم بودیم الان 5ساله باهم ازدواج کردیم رو ...

از چن سالگی تا چن سالگی دوس بودین؟تو رابطه دوستیتون دعوا هم‌داشتسن یا کلا خوب بودین

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️
مجرد هم نمیخام بمونم:( چون اونو‌دوسش دارم دلم میخاد ازدواج‌کنم.کاا موقیعت شغلیشم خوبه اخلاقشم زیاد ب ...

ادم هر وقت از یکی خوشش میاد حس میکنه ازدواج خیلی قشنگه و واقعا هم وقتی ادم ب عشقش میرسه زندگیش خیلی شیرین میشه 

ی مدت زیاد زنگ نزن روزی سه بار احوال بپرس این حرفا ی مدت کم رنگ شی خودش والانس میشه رابطتون و بیشتر بهت اهمیت میده 

هرچقدر دست نیافتنی تر باشی ارجوقرب بیشتری داری هرچقدر دربرابر خواسته های نامعقول سفت تر باشی بیشتر عزیزتری البته برای کسایی صدق میکنه که برای ازدواج بخواد اگه نخواد میره و بدون که اگه رفت از اول برای ازدواج نمیخواست 

نه بی اعتمادی ربطی به دوستی نداره.تنها‌چیزی که بعد ازدواج ممکنه به سرت اینه که خودت خواستی خودت گفتی ...

اون گف قصد ازدواج داره،منه احمقم بعدش هی گفتم پس کی میای بگیری الان۱.۵ساله هی به شوخی میگم چرا نمیگیری پس😂البته من پزشکی میخونم اون شغلش ازاده اما پر درامد حالا هم رفته شهره بزرگ تر از شهر خودمون خونه گرفته بخاطرم یروزم شه میاد سر میزنه بهم میگه برااینکه وضع مالیم بهتر شه بتونم زن بگیرم میرم چون خانوادش حمایت مالی نمیکنن البته الانم وضع مالیش خیلی خوبه.

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️
2706