2733
2734
عنوان

ازدواج با دوس پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 89 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟وقتی میگی بهترین شرایط دیگه پشیمونیه چی 

من گفتم بهترین شرایط و بهترین ادم ولی در همین موقعیت هم هیچ تضمینی نیست که دوتا ادم همیشه شبیه هم باشن یا شبیه هم بمونن . مثلا الان تو دوستی یا نامزدی شبیهن ولی ۱۰سال بعد هیچ چیزی مشخص نیست . بعدم زیر یه سقف همچیز متفاوته 

اون گف قصد ازدواج داره،منه احمقم بعدش هی گفتم پس کی میای بگیری الان۱.۵ساله هی به شوخی میگم چرا نمیگی ...

خب نباید بگی دیگه

خودش بخواد میاد

تو هی بگی فک میکنه دیگه هیشکی نمیخوادت که منتظری اون زودتر بیاد بگیرتت

2731
ی مدت زیاد زنگ نزن روزی سه بار احوال بپرس این حرفا ی مدت کم رنگ شی خودش والانس میشه رابطتون و بیشتر ...

اهان باشه منم تو‌فکرم بود که کمرنگ شم

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️
از چن سالگی تا چن سالگی دوس بودین؟تو رابطه دوستیتون دعوا هم‌داشتسن یا کلا خوب بودین

از 19تا 25تقریبا. دعوا ک نه چون همسرم خیلیییی مهربون بود همیشه کوتاه میومد.  من انقد ادا و بچه بازی درمیاوردم ک نگووو.  ولی اون پام موند همه جوره ها...  واقعابرام خرج میکرد.  از لحاظ عاطفی هم جای تمام خانوادمو گرفته بود. اینقد خوب بود ک عاشقش شدم.  البته بگم ک از هر لحاط ازم سره.  ولی همیشه منتمو کشیده ومیکشه.. اصلا برام کم نمیزاره.  کاش همه مردا اینجوری بودن من همیشه این دعا رو میکنم برا همه دخترا

من گفتم بهترین شرایط و بهترین ادم ولی در همین موقعیت هم هیچ تضمینی نیست که دوتا ادم همیشه شبیه هم با ...

بعضیا بخاطر همین ترجیح میدن با دوس پسر ازدواج کنن چون شناخت دارن یا اگرم سنتی باشه نامزد میمونن ک اخلاق طرف بیاد دسشون

چرا اینطورین اینا!!!!؟

من سه ساله با یکی دوستم عاشقشم.همش میگفت قصدم ازدواجه و صبر کن ولی تا جدی گفتم تکلیفمو معلوم کن زد زیر همه چیز.مخصوصا الان با این گرونی و مشکلات بیشتر فراری شده..😒منکه دلم خونه ازش و ببینمش یه چک آبدار میزنم تو دهنش

مجرد هم نمیخام بمونم:( چون اونو‌دوسش دارم دلم میخاد ازدواج‌کنم.کاا موقیعت شغلیشم خوبه اخلاقشم زیاد ب ...

کاش هیچوقت به حرفی که بهت زدم نرسی . من اگه ۳سال پیش عقل الان رو داشتم هیچوقت ازدواج نمیکردم بااینکه شدیدا ادم ازدواجی و احساساتی بودم . 

خب نباید بگی دیگه خودش بخواد میاد تو هی بگی فک میکنه دیگه هیشکی نمیخوادت که منتظری اون زودتر بیاد ...

نه میدونه خاستگار دارم‌حتی گف چرا وقتی مامانت میدونه همدیگرو میخایم خاستگار راه میده.از طرفیم من اینطوری شناختمش ک حرفی بگه پاش میمونه اما نمیدونم به قول اون چرا توهم میزنم که منو مثل قبل نمیخاد

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️
چرا اینطورین اینا!!!!؟

نمیدونم ازپاییز ب بعد دقیقا چیشد😊فقط انگار تو منجلابی از ... سقوط کرد داداشش معتاد شد زد فرار کرد زن داداشش تقاضای طلاق داد خودش تصادف کرد باماشین ماشینش داغون شد دیگه الان ۱۰ تومنم نمیخرنش ب بی پولی افتادع نمیدونم چرا این همه بلا سرمون اومد دیگه بمن محل نمیده اخلاقش عوض شده لاغر لاغر شده داغون شدیم منم دیگه ن پیام میدم ن زنگ اونم انگار حوصلمو ندارع نمیدونم والا 

نباید بفهمی که حالم بده نمیخوام که دردامو تسکین بدی 😊
بعضیا بخاطر همین ترجیح میدن با دوس پسر ازدواج کنن چون شناخت دارن یا اگرم سنتی باشه نامزد میمونن ک اخ ...

هیچ فرقی تو این موردی که بهت گفتم بین دوست پسر و سنتی وجود نداره . ادما تغییر میکنن و یا در شرایط هیجانی دوستی یا نامزدی خودشون رو نشون نمیدن و سعی میکنن شبیه هم باشن . شما ازدواج کردی؟ ! 

نمیدونم ازپاییز ب بعد دقیقا چیشد😊فقط انگار تو منجلابی از ... سقوط کرد داداشش معتاد شد زد فرار کرد ز ...

برا تو واقعا تو شرایط سختیه.برا من انقد درگیر شغلش شده شاید بخاطر همونه مثل قبلنا زنگ نمیزنع فقط اخر شبا زنگ میزنه

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️