2752
2734
عنوان

ازدواج با دوس پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 89 پست
خوشبحالت واقعا.من ازطرفم خیلی سرم از همه لحاظ ولی اون ناز میکنه.هووووف

خخخخخخ.  تو سعی کن همیشه ناز و ادا براش بیای... تا بفهمه اخه زنی گفتن مردی گفتن...  ولی طرف خیلی مهمه همه مثله هم نیستن واقعا بعضی ها واقعاااا خوبن بعضی هام وحشتناک بد.  

برا تو واقعا تو شرایط سختیه.برا من انقد درگیر شغلش شده شاید بخاطر همونه مثل قبلنا زنگ نمیزنع فقط اخر ...

منم دیگه ازش سرد شدم...نمیدونم نامردیه یانه ولی نمیتونم کمکش کنم چون بااین قدرت روحی الان فقط خودمومیتونم جم کنم 

نباید بفهمی که حالم بده نمیخوام که دردامو تسکین بدی 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سه ساله با یکی دوستم عاشقشم.همش میگفت قصدم ازدواجه و صبر کن ولی تا جدی گفتم تکلیفمو معلوم کن زد ز ...

اخی عزیزم.  غصه نخور ایشالا بهترش برات پیدا میشه.  سعی کن همچین ادمی و فراموش کنی

از 19تا 25تقریبا. دعوا ک نه چون همسرم خیلیییی مهربون بود همیشه کوتاه میومد.  من انقد ادا و بچه ...

منم از۲۱باهاشم.خرج میکنه خیلیم محبت میکنه فقط۴ابان پیش هم بودیم از خونه داداشم رفتیم وسایل بگیریم برادر زادم اومد وسایلو بده اونوری رف سرش داد زدم کجا میری زود باش،پیش بچه چنان دادی سرم کشید ک بچه هم ترسید گف چرا سربچه داد کشیدی!بعد منم گفتم کات.اونم به کات کردن حساسه گفته بوذ یبار دیگه بگی کات کنیم میبینی چیکارت میکنم همیشه منت میکشید اینبار۳روز ز نزدم اونم نزد اخرش خودم زنگ زدم😂🤦🏻‍♀️بعد از اون موقه حس میکنم کمتر دوسم داره.البته وقتی پیششم مثل همیشست فقط کم زنگ میزنه.میگه دیگه همدیگرو میشناسیم خیالمم راحته ازت

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️
2731
اخی عزیزم.  غصه نخور ایشالا بهترش برات پیدا میشه.  سعی کن همچین ادمی و فراموش کنی

نمیتونم راحت فراموشش کنم سه سال عین مادر براش بودم بخدا خخخ حتی طلا براش فروختم پابه پاش غصه خوردم سخته برام جدایی ولی مجبورم 

من سه ساله با یکی دوستم عاشقشم.همش میگفت قصدم ازدواجه و صبر کن ولی تا جدی گفتم تکلیفمو معلوم کن زد ز ...

نکنه برا منم همچین کنه:(((

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️
منم از۲۱باهاشم.خرج میکنه خیلیم محبت میکنه فقط۴ابان پیش هم بودیم از خونه داداشم رفتیم وسایل بگیریم بر ...

عزیزم بنظر ادم بدی نمیاد.  توام انقد بهش گیر نده کمی خودتو براش لوس کن تو زنگا و پیامات دلشو به دست لیار.  اگه واقعا عاشقت باشه خیلی زود مثه قبل میشه.  تو کمی از زنانگیت استفاده کن لوس بازی و ناز و ادا بیا

خخخخخخ.  تو سعی کن همیشه ناز و ادا براش بیای... تا بفهمه اخه زنی گفتن مردی گفتن...  ولی طر ...

انقد عین پروانه دورش چرخیدم فک کرد سره خودم انداختمش جون خودم ک اینجور بی تفاوت باشه ولی دیگه میخوام بکشم کنار 

نمیتونم راحت فراموشش کنم سه سال عین مادر براش بودم بخدا خخخ حتی طلا براش فروختم پابه پاش غصه خوردم س ...

همیشه همینه.  من هیچ زنی و ندیدم اینجوری پای کسی باشه و طرفش قدر بدونه.  خیلی اشتباه کردی.  باید براش دست نیافتنی میبودی و اصلا انقدر کمکش نبودی.  نه اینکه دارو ندارتو خرجش کنی اونم هوا برش میداره  طبیعیه

عزیزم بنظر ادم بدی نمیاد.  توام انقد بهش گیر نده کمی خودتو براش لوس کن تو زنگا و پیامات دلشو به ...

خودمو‌کشتم با لوس شدنو ناز و ادا.هیچی براش کم‌نمیذارن بخدا

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️
انقد عین پروانه دورش چرخیدم فک کرد سره خودم انداختمش جون خودم ک اینجور بی تفاوت باشه ولی دیگه میخوام ...

متاسف شدم.  اگه قدر نشناسه حتما فراموشش کن چون بعدا یه عمر پشیمون میشی وزندگیت تباه میشه