2733
2734
عنوان

بوتیک

6036 بازدید | 73 پست
سلام

من یه مدت خیلی زیاد دنبال کار میگشتم اما پیدا نشد که بالاخره تصمیم گرفتم خودم یه مغازه بزنم و بعد از کلی تفکر به شغل بوتیک رسیدم

حالا میخوام از پس انداز و فروختن یه مقدار از طلاهام مغازه رو راه بندازم

میخوام یه دکور و تزیینات ساده و شیک داشته باشه البته خیلی نمیخوام رو این کار هزینه کنم. اگه بتونم لوازم دسته دو پیدا کنم که چه بهتر

نظر شما دوستا خوبم برام خیلی مهمه . هم راجع به شغل و هم راجع به اینکه چه اجناسی طرفدار بیشتری داره و ...

کلا نظر بدین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ندا جون مغازه داری خیلی سخته فروشندگی از اونم سخت تر

باید تجربه داشته باشی وگرنه زود خسته میشی

مگر اینکه مغازه ات رو یه جای پر رفت و آمد باز کنی
اگه دوست داشتین برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.94/12/26 از پیشمون پر کشید
2728
جنس ارزون و فصلی تو یه جایه شلوغ حتما جواب میده........کافیه خانوما بفهمن یه جایی جنساش یه کوچولو ارزونتره
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

منم یه مغازه خالی در حال حاضر دارم خوبی مغازه من اینه چسبیده به خونه مه ونگران رفت وامد نیستم یه مدت تو کار پوشاک زنونه وکیف وکفش بودم اما فعلا استنبای کردم مغازه رو یه کم تنبل شدم شاید تغییر شغل بدم
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
2740
یه تجربه من اینه فعلا جنس زیاد نخر وبا کم شروع کن .............در ضمن اگه بتونی امانی جنس بگیری یا چکی هم خیلی خوبه نیاز نیست طلا وماشین بفروشی ............پول مغازه اجاره کردن رو داری؟
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
2706