2733
2734
عنوان

شما لباس قرض میدیدن به کسی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2109 بازدید | 118 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بودم عزیزم من مشکلم با اون خانواده یکی دوتا نیست،واسه همین ترسیدم،یبار ازم پول گرفتن گفتن یه ما ...

پس برای چی دادی؟ میگفتی دست دوستمه 

یا میگفتی خشک شوییع

یا میگفتی تالار زیر صندلی گیر کرد پایینش جر خورد ... 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
اسی جون من یبار یه لباس کوتاه داشتم زمان خودش خوشگل بود بعد عروسی دوستم پوشیدم چندماه بعد یکی از دوس ...

۳ماه نیست دوختمش یبار پوشیدم فقط.خودمم تو قید مد و اینا نیستم،شوهرمم متنفره از این کار،بفهمه دعوا میکنه 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2742
وسواس درمان داره. لباسی که از اتوشویی اومده بیرون کاملا تمیزه. اگه اونجوری فکر میکنی بهتره یه سر به ...

میدونم خو بهضی اا ما بد دلن نمیتونن 

مثل این میمون ک خیلی ببخشید مثلا ی میوه رو زمین ی حیوون روش دستشویی کرده بعد حالا با همه چی خوب بشورنش 

ولی بازم کسی نمیخورتش 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
خوشبحال خودم لباس گرون قیمت ندارم که کسی ازم بخواد

واسه منم گرون نیست.شاید ۴۰۰بشه،مانتومم گرفتم پارسال ۱۶۰تومن.ولی بازم دست بردار نیستن

لطفا فقط به خواهر قرض بدین به غریبه ها نه اگه بدونین تو خوابگاه سر همین لباس قرض کردن چه صحنه ...

بگو بلکه ادم شم دیگه اینکارو نکنم

2740
خود آین آدم یه شال دست دوز خیلی خوشگل مجلسی و یه مانتو بهش قرض دادم به خدا وقتی بهم برشون گردوند به ...

یا خدا،شالمم دادم منه خنگ😭😭😭

پس برای چی دادی؟ میگفتی دست دوستمه  یا میگفتی خشک شوییع یا میگفتی تالار زیر صندلی گیر کرد پای ...

زبون ندارم بخدا

نه نمیتونم بگم،اصلا بلد نیستم،مادرشوهرمم گفت کاش نمیدادی ولی کار از کار گذشته بود

بجون بچه هام دیروز ۳تا مانتوی اتو شده رو اویزون کردم به چوب لباسی اومد برد،شب انداخته بود تو نایلون اورده بود،چوب لباسی رو هم نیاورد

نه خودمو میگم.تو گفتی شال،منم یادم افتاد علاوه بر لباس شالمم دادم بهش برده😔😔😔

ای بابا فک کنم تو هم مث من نمیتونی نه بگی عزیزم فک کنم من و تو هم باید یاد بگیریم به خیلیا نه بگیم 

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
2706