2733
2734
عنوان

شما لباس قرض میدیدن به کسی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2109 بازدید | 118 پست
زبون ندارم بخدا نه نمیتونم بگم،اصلا بلد نیستم،مادرشوهرمم گفت کاش نمیدادی ولی کار از کار گذشته بود ...

آخ عزیزم اینطور ک نمیش بگو شوهرم دیگ نمیزاره دعوام کرد 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
ای بابا فک کنم تو هم مث من نمیتونی نه بگی عزیزم فک کنم من و تو هم باید یاد بگیریم به خیلیا نه بگیم&n ...

اره بخدا.دهنم بسته میشه اون لحظه کلمه یه نه ازش درنمیاد انگار.

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ عزیزم اینطور ک نمیش بگو شوهرم دیگ نمیزاره دعوام کرد 

کاش دیگه تکرار نشه این قرض گرفتن،ایندفعه اگه خواست اول به شوهرم میگم،یکم دعوام کنه بلکه نه گفتنو یاد بگیرم

2728
بگو بلکه ادم شم دیگه اینکارو نکنم

هیچی یکی از هم اتاقیام میخواست از یکی دیگه شلوار لی قرض کنه بعد به من گفت که شلوار دختره رو از روی چوب لباسی بهش بدم نگاهم افتاد به داخل شلوار گویا بدون شورت شلوار رو پوشیده بود هیچی حالم بد شد بدو رفتم تو دستشویی و اوق میزدم همه مثل خودم آدم و خانواده اش به تمیزی اهمیت نمیدن 

😎😎
اونم فامیل شوهرمه،چی گفتی؟چجور گفتی نمیدم؟

هیچی .. گفت لباستو میدی من بپوشم گفتم نع  چند ثانیه ای تو شوک بود بعدش گفت خب پس هیچی دیگه و رفت

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
هیچی .. گفت لباستو میدی من بپوشم گفتم نع  چند ثانیه ای تو شوک بود بعدش گفت خب پس هیچی دیگه و رف ...

چه راحت،کاش منم یکم بلد بودم نه گفتنو

اره بخدا.دهنم بسته میشه اون لحظه کلمه یه نه ازش درنمیاد انگار.

عزیززززم اشکال نداره بزار برگردنه ببین لباساتو شسته یا نه مث مال من تا زانو توی گِل رفته و نشستتش و یا پارگی چیزی نداره اگه خدایی نکرده اینطوری بود بگو اصلا انتظار نداشتم با لباسم این کارو بکنی لطفا دیگه ازم انتظار نداشته باش بهت لباس قرض بدم اگه هم سالم و تمیز برگردوند اگه من باشم اگه ایشون بازم ازم لباس بخواد درخدمتشم

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
2740
چجوری بهش گفتی نه؟ 

چجوری ک نمیخاد دیگه گفت لباستو میدی من بپوشم گفتم نع .. چند ثانیه ای تو شوک بود بعدش گفت خب هیچی دیکه رفت .. 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

از کسی نمیگیرم، ولی بخوان میدم، حتی به همسایه، کم نمیشه از لباسم که، تازه همه لباسها رو میارم خودش انتخاب کنه، بپوشه هر چی بهش خورد رو برداره، مگه سالی چند تا عروسی میرم که لباسها تو کمد خاک بخورن 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘