2752
2734
عنوان

شما لباس قرض میدیدن به کسی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2121 بازدید | 118 پست
اصلا یادم نبود لباسمو،رفتم اون تاپیک یادم افتاد استرس گرفتم😁😁

من ۲دست لباس مجلسی داشتم دادم جاریم خودش یکی رو پوشید یکیم خواهرش البته بم نگفته بود ک خواهرش پوشیده وقتی پس داد پایین لباس کلا چرب شده بود انگار رفته بود تو دیگ غذای چرب😅😝😝

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
برا هیشکی تو این زمونه دلت نسوزه،من کمک میکنم،منتها به آدمش،ولی وقتی کسی انقدر آبرو نداره میاد میگه ...

جالب اینه ک سری بعدش هی گفت لباس میخوام گفتم دوستم داره لباس عقدشو گفت چه شکلیه توضیح دادم.. گفت اره همونی ک میخوام... گفتم اجاره میده

گفته نه من دوست ندارم لباس کسیو بپوشم😶

میخواستم بگم پس لباس منو چجوری پوشیدی ولی سکوت کردم

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لباس مجلسی لمه بود واسه من،یبار پوشیده بودم😔

اسی جون من یبار یه لباس کوتاه داشتم زمان خودش خوشگل بود بعد عروسی دوستم پوشیدم چندماه بعد یکی از دوستام گفت عقدکنون داریم بده من بپوشم بعد من بهانه اوردم ندادم دیگه ام مجلس دعوت نشدیم تا اینکه لباسه از مد افتاد من چندوقت پیش انداختمش دور بعد پیش خودم فک میکردم گفتم حالا مثلا میدادم بهش چی میشد اخه لباس مجلسی زود از مد میفته حالا که دادی دیگه فکرشو نکن بخدا یه سال دیگه به لباسه میخندی

چیکار میکنی لباسات 🤔

خیلی کم میخرم مجلسی،گرون میخرم ،خیلی آس و تک،و چندین سال حتی تکراری میپوشم،چه اشکالی داره،لباسی که یه سال و نیم پیش خریدم۱۲۰۰تازه سایز۳۶،بود تخفیف داد به زور۱۴۰۰بود همه سایزاش،الان فک نمیکنم زیر ۴بدن،مشکی دکلته،کار سنگ دوزی مجلل داره،پاهام خورد شد انقدر گشتم چیزی که تو ذهنمه پیدا کنم

چرا ندم؟ به هرکی بخواد میدم. هوای همدیگرو داشته باشید خانوما😊 خرجش یه خشک شویی که اگه طرف شعور داشت ...

خوب عزیزم بعضیا حساسن 

من خودم نمیتونم لباسی ک مال خودم بره تو تن یکی دیگ

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

نه من به خواهرم دوستای صمیمیم میدم !! چه اشکالی داره ! قرار نیس که لباسو بخوره ولی اگه بفهمم لباسمو خراب میکنه دیگه نمیدم

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
منم همین فکرو میکردم.ولی شوهرم گفت اینهمه پول لباس نمیدی که وقتی خودت بپوشی بگن نداره مال یکی دیگه ر ...

من برام مهم نیست بقیه چی میگن، واسه هرچیزی یه حرفی میزنن. اگه برات مهمه تو مراسم در مورد اینکه لباستو از کجا خریدی و چند خریدی و... صحبت کن که بفهمن لباس خودته و بقیه از تو گرفتن

لطفا فقط به خواهر قرض بدین به غریبه ها نه اگه بدونین تو خوابگاه سر همین لباس قرض کردن چه صحنه حال بهم زنی دیدم دیگه هیچوقت اینکارو نمیکنین 

چندشم میشه بگم اما نکنین 

😎😎
الان تو تاپیک من بودی که خورده به نرده سبز شده لباس قرضی😑😑نترس ازین اتفاقا فقط واسه من رخ میده سرت ...

اره بودم عزیزم

من مشکلم با اون خانواده یکی دوتا نیست،واسه همین ترسیدم،یبار ازم پول گرفتن گفتن یه ماهه میدیدم الان ۳ماهه ندادن.دیروز مانتومو گرفتن،یبارم لباس مجلسی که پس نداده هنوز بعد یه ماه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
خوب عزیزم بعضیا حساسن  من خودم نمیتونم لباسی ک مال خودم بره تو تن یکی دیگ

وسواس درمان داره. لباسی که از اتوشویی اومده بیرون کاملا تمیزه. اگه اونجوری فکر میکنی بهتره یه سر به تولیدیای لباس بزنی تا متوجه بشی لباس تو پروسه ی تولید چقدر دست به دست میشه و چقدر رو زمین میفته و روش راه رفته میشه😕

یا بگو بد دلم نمیتونم

خود آین آدم یه شال دست دوز خیلی خوشگل مجلسی و یه مانتو بهش قرض دادم به خدا وقتی بهم برشون گردوند به جون بابام دیگه اصلا روم نمیشه بپوشمشون.من خودم مواظبتم از لباسام عالیه به خدا کفشای پنج سال پیشم و لباسای هشت سال پیش تا الانم انگار همه رو تازه خریدم

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین