2733
2734
عنوان

شما لباس قرض میدیدن به کسی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2121 بازدید | 118 پست

من ن بدم میاد لباسم و یکی دیگ بپوش 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اصلا اشتباه کردم واسش دل سوزوندم.. پولم داره فقط خسیسه

برا هیشکی تو این زمونه دلت نسوزه،من کمک میکنم،منتها به آدمش،ولی وقتی کسی انقدر آبرو نداره میاد میگه لباستو بده،تو باید کل شخصیت اون آدم دستت بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی دردم چیه؟لمه بود یبار پوشیدم شستم خودم اونم بدون پودر و با دست،میترسم بندازه لباسشویی یا پودر ...

اینو که دیگه بهش بگو عزیزم بگو لباسم رو با ماشین نشوری این دیگه خجالت نداره

2731

تا حالا از کسی لباس قرض نکردم همیشه هم لباسامو ازم قرض میگرن و وقتی برشون میگردونن به خدا انگار از جبهه برگشتن دو ماه پیش  یه لباس مجلسی خیلی گرون گرفتم دو هفته دیگه داریم میریم عروسی یکی از فامیلامون میدونه من دوتا عروسی پشت سر هم یه لباس نمیپوشم گیر سه پیچ داده ب اون لباس من. به نظرتون چی بهش بگم 

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
میدونی دردم چیه؟لمه بود یبار پوشیدم شستم خودم اونم بدون پودر و با دست،میترسم بندازه لباسشویی یا پودر ...

خو بهش بگو نندازه تو لباسشویی. یا با پودر بشوره 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
چرا ندم؟ به هرکی بخواد میدم. هوای همدیگرو داشته باشید خانوما😊 خرجش یه خشک شویی که اگه طرف شعور داشت ...

منم همین فکرو میکردم.ولی شوهرم گفت اینهمه پول لباس نمیدی که وقتی خودت بپوشی بگن نداره مال یکی دیگه رو پوشیده

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🙃
تا حالا از کسی لباس قرض نکردم همیشه هم لباسامو ازم قرض میگرن و وقتی برشون میگردونن به خدا انگار از ج ...

بگو ن عزیزم 

شوهرم خوشش نمیاد

نه.من بدم میاد.مگر به خواهرم که اونم من یه سایز بیشترم.بیشتر روسری یه موقع بدم عجله ای بشه.یه بار دو ...

من شوهرم بفهمه دعوا میکنه.فعلا نمیدونه😔

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
تا حالا از کسی لباس قرض نکردم همیشه هم لباسامو ازم قرض میگرن و وقتی برشون میگردونن به خدا انگار از ج ...

یا بگو بد دلم نمیتونم

زنداداشام بخواد میدم . به دوستمم میدم .

ولی یه بار همسایمون گفت بهش ندادم . فقط کفش مجلسی بهش دادم . لباسو دوست ندارم ب هرکسی بدم 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...