2752
2734
عنوان

چجوری نه بگم

128 بازدید | 22 پست

خواستگارم تا میگه بیا ببینمت سریع قبول میکنم.

کارم اشتباهه؟

چجوری رو خودم کار کنم؟

اخه ازش خوشم اومده🥺

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستین💫🌹مرسی مهربونا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم ، با اینکه خیلی دلم واست تنگ شده اما باید یه سر برم بیرون وقت ماساژ کاشت ناخون نمی‌دونم از این چیز میزا بگو بگو وقت اینارو گرفتم می‌خوام به خودم برسم. اگه زرنگ باشی با یکم ناز کردن پول همینو هم از خودش میگیری

هم در کنارش ناز کردی هم شیک به نظر میای چون به خودت می‌رسی. 😂💝

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 

برای اینکه بتونی رفتار خوب و بد خواستگارت رو آنالیز کنی ، نیاز داری که بدون علاقه و با منطق جلو بری چون در غیر این صورت ذهنت یه سانسورچی فوق العاده میشع!

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙

کی گفته کارت اشتباهه این خوبه که نه عالیه که خوشت اومده و بهترین کارو میکنی که میری آدمی که ضرفیت محبت و رفتار خوب نداشته باشه همون بهتر که بره پس با این سیاست های مسخره گند نزن به زندگیت و آرامشت بهترین کارو میکنی از این به بعد خودتم پیشنهاد بده همو ببینیم

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

سریع قبول نکن مثلا بهش بگو حالا اکی کنم کارامو بهت اطلاع میدم بعد ۴/۵ ساعت بهش بگو که اکی میام.

البته همیشه اینکار رو نکن فقط چند بار .

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
سریع قبول نکن مثلا بهش بگو حالا اکی کنم کارامو بهت اطلاع میدم بعد ۴/۵ ساعت بهش بگو که اکی میام. ...

مرسی

برای اینکه بتونی رفتار خوب و بد خواستگارت رو آنالیز کنی ، نیاز داری که بدون علاقه و با منطق جلو بری ...

من خیلی احساسی ام خیلیییی