2737
2739
عنوان

ختنه کردن دختران

| مشاهده متن کامل بحث + 56488 بازدید | 268 پست
چی زده بودی؟ بگو ما هم بزنیم😁

کوک

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
بدبختی اینه بعضی از فقها و مراجع تقلید مستحب اعلام کردن این عمل غیرانسانی رو

این کار جرمه

یونیسف با این کار مخالفه 

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هاااا🤣🤣🤣🤣چه اسم باکلاسی 😁

اره آی ام لاکچری ماکچری

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728
خوبه؟، کلیتوریس دختر رو کاملا برمیدارن و هدفشون فقط اینه که زن میل جنسی نداشته باشه که به گناه بیفته ...

برعکس نمیگی؟

مثل ختنه پسرا یه مقداریشو برمیدارن بربرا تحری.ک بیشتر.

عملشم هست

یعنی تو بزرگسالی طرف خودش میره عملشو انجام میده.

من تبلیغاتشم دیدم.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2740
من که ختنه نکردم ببینم چجوریه  گفتم شنیدم اونم نه به اون شدت از افتادگی رحم یه کم برمیدارن حتی ...

همش جهل و نادانیه

دخترو از لذت جنسی محروم که چی؟ مثلا با حیا باشه

با اینکا دخترو رسما یه بدخت بیچاره فرض کن

بیچاره دخترایی که به زور ختنه میشن😔😔😔

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
این کار جرمه یونیسف با این کار مخالفه 

عزیزم به نظرت اینا جرم سرشون میشه...اگه جرم و حقوق زنان حالیشون بود ما الان سر ابتدایی ترین حقوقمون در حال جنگیدن نبودیم

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
برعکس میگی مثل ختنه پسرا یه مقداریشو برمیدارن بربرا تحری.ک بیشتر. عملشم هست یعنی تو بزرگسالی طرف ...

اون ک شما میگی جراحی زیبایی 

با ختنه کردن دخترا فرق داره

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
فکر نکنم کلیتوریس رو بر دارن ؟

بر میدارنش

هیچ میلی تو رابطه جنسی برای زن نمیمونه

درواقع اعراب این کارو برا اولین بار کردن چون زن براشون یه ابزار برای ارضا شدنشون بود و هیچ ارزشی نداشت

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

بله فرهنگ بسیار بسیار له و داغونی داریم جالبه خیلیام دارن برا حفظ رسم و رسومات پافشاری می کنن. 

برا مشاهده جهل لازم نیست راه دور بری همینجا یه تاپیک جن و پری یا گواهی بکارت بزن شاهدان از غیب میرسن 😁

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
برعکس میگی مثل ختنه پسرا یه مقداریشو برمیدارن بربرا تحری.ک بیشتر. عملشم هست یعنی تو بزرگسالی طرف ...

ن باو اون ی چی دیگس اونو ی تیکه رو برمیدارن اینو کلا میبرن خلاص

2706