2737
2739
عنوان

ختنه کردن دختران

| مشاهده متن کامل بحث + 56365 بازدید | 268 پست
اگر به طرفت اعتماد نداری ببخشید ولی غلط میکنی بری خواستگاری. پس تمام اقایون هم باید برن ازمایش مقعد ...

یعنی شما حاضری با کسی ک مثلا بهش اعتماد داری ولی دختر نیست ازدواج کنی؟؟؟؟

یعنی واقعا گذشتش برات مهم نیست؟من که یه زنم واقعا یه دغدغه ای شده برام برای ازدواج برادرم.الان اصلا نمیشه به کسی اعتماد کرد...اعتمادهم توی چند وقت شکل نمیگیره عزیزم

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هرچه خواهی کن
به نظر من اینکه با کسی ازدواج کنی که حرف خودش برات سند نیست عین جاهلیته(بعد تازه تو مجبوری حرف اونو ...

برای کسی که مثلا غریبه است و تازه باهاش آشنا شدی و میخوای ازدواج کنی بنظرت میشه به حرف اعتماد کرد؟

اگه به حرف باشه که سنگ روی سنگ بند نمیشه!!!

قرار نیست همه ی باکره ها پاک باشن اما حتما همه ی اونایی که پاکن باکره ان مگه اینکه دختری مورد تجاوز قرار گرفته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر به طرفت اعتماد نداری ببخشید ولی غلط میکنی بری خواستگاری. پس تمام اقایون هم باید برن ازمایش مقعد ...

مرد و زن متفاوته.بنظرم مردا دو دسته اند یه سری برای زندگیشون چارچوب دارن یه سری ندارن...تقریبا هم میشه شناختشون عموما ظاهر و باطنشون یکیه...

ولی خانما هزار دسته هستن.اصلا نمیتونی به قطعیت بگی دختری که مثلا پوشش مناسبی داره قطعا خوبه یا اونیکه پوشش بده دیگه دختر مناسبی نیست.بنظرم با این شرایط جامعه اینکه مطمئن باشی طرفت دختره حداقل توقعه.هرچند که بازم مهر تاییدی نیست روی این قضیه.بقوی شاید طرف خلافشو کرده باشه اما بازم دختر باشه...چی بگم واقعا سخته 

ببخشید طولانی شد

برای کسی که مثلا غریبه است و تازه باهاش آشنا شدی و میخوای ازدواج کنی بنظرت میشه به حرف اعتماد کرد؟ ...

نکته همینجاس که نباید با کسی که تازه باهاش آشنا شدی و هنوز اعتماد بینتون شکل نگرفته ازدواج کنی. سنتی ها با یه مدت آشنایی کوتاه و به زور تحقیق از محله و پزشکی قانونی ازدواج می کنن(طرف هم خیلی خوشگل براشون نقش بهترین ادم دنیارو بازی میکنه) بعد از ازدواج که تازه شناختشون با گذر زمان کامل میشه میگن ازدواج هندونه دربسته س در صورتی که اگر برای عقد کردن عجله نکنی ادما بعد از یه مدت خیلی قشنگ خودشونو نشون میدن البته همه توانایی تشخیص اینو ندارن به خاطر همین کمک تخصصی مشاور و روانشناس هم لازمه. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2731
نکته همینجاس که نباید با کسی که تازه باهاش آشنا شدی و هنوز اعتماد بینتون شکل نگرفته ازدواج کنی. سنتی ...

موافقم باهاتون ولی شناختم به یه روز و دو روز نیست.زمانبره

البته موافقم با نظرتون

یعنی شما حاضری با کسی ک مثلا بهش اعتماد داری ولی دختر نیست ازدواج کنی؟؟؟؟ یعنی واقعا گذشتش برات مهم ...

ببخشید اولا ازدواج برادرتون به خودش مربوطه. دوم اینکه باید انقدر مراوده داشته باشی تا به یک اعتماد نسبی برسی و بتونی وقتی ازش پرسیدی و گفت رابطه نداشتم قبول کنی. من شخصا نه خودم نه خواهرام اینکار رو نکردیم. برای خواهرم تو مرحله بله برون مادرم به هم زد چون مادر داماد درخواست گواهی کرد با افتخار پرتشون کردیم بیرون

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
دیگه لطفا به فقها نچسبونین...‌هیچ جای اسلام نیست.الکی شایعه نسازین 

حدیث از امام علی و پیامبر داریم درباره ختنه ..از قبل از اسلام بوده و خیر شمرده شده

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
خانمی من زدم توی سایت  اینم جوابش لطفا اطلاعات غلط ندین

منم سایت رسمی ایشون رو گذاشتم که گفتن مستحبه...تو صفحات قبل هست

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2738
منم نشنیدم 

وای اصلا نرید بخونید از دنیا میترسید منم اینجا اسمشو شنیدم الان تو نت راجبش خوندم اعصابم خیلی بهم ریخته و خدا رو صدهزار مرتبه شکر میکنم که تو ایران به دنیا اومدم نه امریکا و...که انقدر دارن دنیارو با امیالشون به فساد میکشن.البته نه همشون همون یه عده و آزادی برای کاراشون دارن

حدیث از امام علی و پیامبر داریم درباره ختنه ..از قبل از اسلام بوده و خیر شمرده شده

خب اون حدیث از نوعی میگه که یه برش روی پوست روی کلیتوریس انجام میشه و میگن درد چندانی نداره و فقط مثل مال مردا حساس تر میشه و لذت زن بیشتر میشه

نه پسرا ختنه نشن زشت میشه یاروشون با ختنه قشنگتره😂😂😂😁😁😁

عزیزمما نمیتونیم درباره بدن فرد دیگه ای تصمیم بگیریم. حالا میخواد پسرمون باشه. در ضمن زیبایی هم سلیقه ایه. پسرامون شی نیستن ,انسانن و حق تصمیم گیری دارن

خب اون حدیث از نوعی میگه که یه برش روی پوست روی کلیتوریس انجام میشه و میگن درد چندانی نداره و فقط مث ...

خیلی عذر میخوام عزبزم این عمل غیر انسانیه و یه ذره و کل و جز نداره تا خود شخص نخواد

خیلی عذر میخوام عزبزم این عمل غیر انسانیه و یه ذره و کل و جز نداره تا خود شخص نخواد

خب البته که اجبار نباید باشه و این از رسم و رسومات اشتباه بعصی طایفه هاست و پیامبر هم گفتن که اگر کسی بخواد توش خیره،و اصلا اجبار نکردن.

کامیل احمدی یکی از پژوهشگرانی است که درباره ختنه زنان مقالات زیادی داره شاید بد نباشه بهشون نگاهی بیاندازید:

https://kameelahmady.com/fa/female-genital-mutilation-in-iran/https://kameelahmady.com/fa/female-genital-mutilation-in-iran/