2737
2734
عنوان

دخترم 9 سالشه دیروز بردمش مشاور

1044 بازدید | 62 پست

خیلی اذیت میکنه خیلی تا ی چیزی ناراحتش میکنه مثل افسرده ها میشه در صورتی که در حالت طبیعی خیلی شر و شور داره ناخن می جوه اصلا به درس علاقه ای نشون نمیده با اینکه معلمش سرگروهش کرده دستشوییشو انقدر نگه میداره تا یبوست میشه و هیچ تلاشی برای دفع انجام نمیده شهری دور از خانواده ی خودم زندگی می کنیم و همیشه احساس تنهایی و غربت میکنه سلام نمیکنه خیلی کم به کسایی که ازشون خجالت نمی کشه

معلم باهاش صحبت میکنه هیچی نمیگه فقط ی لبخند رو لبشه از مرگ عزیزانش می ترسه از پیری من و باباش می ترسه از اینکه سال دیگه معاون مدرسشون بازنشسته میشه غصه میخوره تا اینکه مشاور تشخیص داد از یک استرس و اضطراب شدید رنج می بره از اینکه ما انقدر بهش بها دادیم حتی به خودش اجازه نمیده دستشویی زور بزنه چون از حرص خوردن ما لذت می بره و اینکه چقدر برای ما مهمه که البته گفتم که باباش خیلی لوسش کرده و روش تربیتیش درست با من در تضاد من به خاطر کار اشتباهش دعواش می کنم ولی باباش قربون صدقش میره به گونه ای که هر وقت دعواش میکنم به حالت خیلی لوسی باباشو صدا میزنه فعلا تا دو هفته ی دیگه دستور اینه که اصلا برای هر کاری بهش التماس نکنیم غذا خوردن درس خوندن حتی دستشویی رفتن تقریبا دیشب نتیجه داد غذا ماهی داشتیم صداش کردم بیا شام بخور گوشی دستش بود و بازی می کرد با ی حالت افسرده ای گفت نمیخوام گفتم یبار میگم نیومدی غذاتو بر می دارم و همین کارو کردم بعد گفت ازت بدم میاد دوستت ندارم توجهی نکردم موقع خواب خودش مهربون شد گفت مامان ماهیم استخوون نداره گفتم نه گفت میای پوستشو بگیری برام گفتم من خوابم میاد ناراحت نشد گفت خودم می گیرم از شدت خستگی خوابم برد الان پا شدم دیدم غذاشو خورده خیلی غد و یدندس دعا کنید با مشاوره خوب بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب میشه گلم کاش زودتر میبردینش البته دیر نیست 

ولی حرفای مشاورو گوش بدین و انجام بدین 

نگران نباش درست میشه همه چیز

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

به  کارایی که مشاور میگه عمل کنین شک نکن درست میشه

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘

فقط همسرتون هم همکاری کنه بهش بگو ما تا قیامت نیستیم مواظبش باشیم دخترتون قراره یه ادم مستقل و خودساخته بشه نه یه ادم افسرده و وابسته  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
2740

پیش دبستانی هم که بود مغازه ی عموش که روبروی خونمون بود آتیش گرفت صبح زود بود دخترم به خاطر سر و صداها از خواب پرید یک ماه بعد ترسشو نشون داد و خیلی عذاب کشیدیم بردیمش پیش همین مشاور با بازی درمانی طی دو جلسه خوب شد

عزیزم اون قسمتی که گفتین از مرگ و پیری شما میترسه اضطرابیه که همه بچه های این سنی میگیرن.باید مطمئنش کنین.گوشیم داره خاموش میشه ببخشید گلم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
فقط همسرتون هم همکاری کنه بهش بگو ما تا قیامت نیستیم مواظبش باشیم دخترتون قراره یه ادم مستقل و خودسا ...

اتفاقا مشاورم همینو گفت دخترم به شدت خجالتیه و نمیتونه از پس خودش بر بیاد اعتماد به نفسش خیلی پایینه من بیشتر از اون زجر میکشم 

عزیزم اون قسمتی که گفتین از مرگ و پیری شما میترسه اضطرابیه که همه بچه های این سنی میگیرن.باید مطمئنش ...

این موردو تو کتاب اجتماعیشون خونده بود خوب که دقت کردم به این مساله پی بردم