2737
2739
عنوان

دخترم 9 سالشه دیروز بردمش مشاور

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 62 پست

خیلی خوشحالم ک ب فکر بودید انشالله زود نتیجه بگیرید

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
یه کلاس ثبت نامش کن با توجه به علایق خودش

اصلا از قرار گرفتن در جمع می ترسه چند بار بهش پیشنهاد کردم گفته می ترسم بچه ها مسخرم کنن یا اذیتم کنن انشالله با این مشاوره ها خوب بشه بعد ثبت نامش کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرین به شما که رفتین مشاور کودک  و دارین مشکلات رو از راه درستش حل میکنین و نتیجه خوبشو میبینی ...

مرسی دوست خوبن من خودم خیلی حساسم به این مسائل و اینکه بتونم فرزندی سالم راشته باشم هم روحی هم جسمی حتی دخترم نه ماهگی رفلاکس ادراری گرفت با مطالعه و سرچ کردن تو نت سریع رسیدگی کردیم هر چند دوره ی درمان 5 ساله و طولانی داشت ولی ارزش داشت چون چقدر مادرها رو میدیدم که به خاطر بی اطلاعی کلیه های فرزندشونو از دست دادن 

2728
اسمشو گفتم دیروز فکر کنم 40 دقیقه شد 55 تومن 

مرسی عزیزم قیمتشم خیلی مناسبه 

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
استارتر جان تهرانی؟ اگر آره اسم مشاورت رو میگی بهم لطفا ممنونت میشم

فکر کنم نت هم سرچ کنی اسمش میاد شوهرم برای ارتقا رشتش که دانشگاه رفته بود چند سال پیش می گفت استاد دانشگاهمون بود

فکر کنم نت هم سرچ کنی اسمش میاد شوهرم برای ارتقا رشتش که دانشگاه رفته بود چند سال پیش می گفت استاد د ...

تشکر از لطفت

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2740
یعنی چون بهش بها دادین اضطراب و استرس گرفته ،نفهمیدم چرا اضطراب داره اگه بهش بها دادین  پسر من ...

میخواد ریشه یابی کنه ببینه چی باعث اضطرابش میشه فعلا تا دو هفته ی دیگه باز شما رو در جریان میزارم

منم این مشکل ر دارم،پسر منم از ۸سالگی تا ۱۱ سالگی چپ می رفت ،راست میرفت با نگرانی میپرسید،مامان پیر نمیشی؟؟؟تا کمی کسل میشدم میگفت ،مامان نمیمیری؟؟؟؟؟دیوونه م کرده بود،تا زنگ میزد جواب نمیدادم ،گریه گریه ،که مامانم حتما مرده،،،،،،،چی بگم خلاصه دیوونه مون کرد،فکر کنم کار دشمنه😡😡😡😡

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
اصلا از قرار گرفتن در جمع می ترسه چند بار بهش پیشنهاد کردم گفته می ترسم بچه ها مسخرم کنن یا اذیتم کن ...

انشاالله که نتیجه میده دخترا عاطفی و حساسن خیلی از ماها که الان تو زندگی زناشوییمون مشکل داریم از مشکلات بچگی سر چشمه میگیره اما اگه زود جلوش رو بگیریم ادمایی در اینده تربیت میکنیم که حداقل در بزرگی دیگه نگرانشون نیستیم  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
پسر منم دقیقا همینجوریه سه سالشه منم یه مدته بیخیال شدم دقیقا سر دستشویی رفتنش انقدر باید التماس ک ...

اگه ریدید خوب نشد ببزیدش بعد از جریان آتش سوزی که میگم دخترم ترسیده بود دکتر گفت مهمتر از ترسش موضوع اعتماد به نفسشه که خیلی پایینه حتما چند جلسه بیارید تا من کار کنم باهاش که متاسفانه دخترم نیومدو ما هم تنبلی کردیم الان پشیمونم