2737
2739
عنوان

دخترم 9 سالشه دیروز بردمش مشاور

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 62 پست
اتفاقا مشاورم همینو گفت دخترم به شدت خجالتیه و نمیتونه از پس خودش بر بیاد اعتماد به نفسش خیلی پایینه ...

حتما خیلی تو ۲سال اول کنترلش کردین.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرین همین راهو برو جلو. به خاطر عاطفه مادریت یه وقت دلت نسوزه چون دوباره اون پیروز میشه و دوباره از اول...منم دقیقا خواهرم و شوهرش چون هماهنگ هستن تو تربیت... بچه سه ساله لج نمیکنه  یا وقتی هم گریه میکنه سر خواستش  خواهرم اصلا نگاش نمیکنه و دقیقا عین دختر شما تهش بچش میاد بغلش و مودبانه میگه مامان ببخشید...یا هیچ وقت بهش نگفت نکن به ما هم میگه نگیم چون حساس میشه و بدتر میکنه...واقعا برام عحیبه تربیت بچه

Nothing special...
2731
مشاورت عوض نکن دیگه هم بچه نیار بچت خیلی سخت تربیت میشه ی بچهدیگ بیاری اذیت میشی

بچه ی دوممه پسرم امسال دوازدهمه و چون یکسره داره برای کنکور میخونه دیگه اصلا با دخترم بازی نمیکنه خیلی احساس تنهایی میکنه تابستون یکسره می بردمش پارک ولی الان هوا سرده به خاطر درس خوندن پسرم هم نمیتونم بگم بچه ها بیان خونمون سر و صدا می کن به خدا درمونده شدم از دستش

اتفاقا مشاورم همینو گفت دخترم به شدت خجالتیه و نمیتونه از پس خودش بر بیاد اعتماد به نفسش خیلی پایینه ...

مشاوره خیلی خوبیه حتما درمانش رو ادامه بده خوشحالم مادرایی مثل شما هستن که به روح و اینده ی بچشون هم توجه میکنن نه که فقط به فکر جسم و نیازهای اولیش باشن فقط خواهشن همسرتون هم همکاری کنه این یه موضوع ساده نیست با تربیتی درست اینده ی قشنگی برای بچه هامون درست میکنیم  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
این موردو تو کتاب اجتماعیشون خونده بود خوب که دقت کردم به این مساله پی بردم 

باید از بودنتون تو مراسم عروسیش بگین مثلا اینکارو میکنم و... از دانشگاه رفتنش که مثلا میای خونه واست غذا میپزم و...از بچه دار شدنش و...

توی همه اینا وقتی میگین باید خودتونو جوری بگین که پیشش هستین.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
بچه ی دوممه پسرم امسال دوازدهمه و چون یکسره داره برای کنکور میخونه دیگه اصلا با دخترم بازی نمیکنه خی ...

یه کلاس ثبت نامش کن با توجه به علایق خودش

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
2740

افرین به شما که رفتین مشاور کودک  و دارین مشکلات رو از راه درستش حل میکنین و نتیجه خوبشو میبینین  تو هر پست منتظر بودم طبق روال عادی اینجا بگین دنبال دعانویس خوبم چون مثلا این خونه جن داره یا مثلا فلان کس جادوش کرده!!!!!😐😐😐😐

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
افرین همین راهو برو جلو. به خاطر عاطفه مادریت یه وقت دلت نسوزه چون دوباره اون پیروز میشه و دوباره از ...

پسرم تربیتش عالیه چون شوهرم اصلا دخالتی نکرد و لوسش نکرد ولی متاسفانه چون خیلی دختر دوست بود و دخترمم یه دوره بیماری داشت رفلاکس ادراری که خوب خیلی زجر کشید شوهرم همیشه می گفت من دلم نمیاد دعواش کنم خودش انقدر زجر کشیده که دیگه همین شد نتیجش 

پسرم تربیتش عالیه چون شوهرم اصلا دخالتی نکرد و لوسش نکرد ولی متاسفانه چون خیلی دختر دوست بود و دخترم ...

اهاان پس تا جایی شوهرت طفلی حق داشته...بچه جاری منم بهش سر بیماریش تو بچگی خیلی بها دادن اونام دقیقا مشکل تورو داشتن بردن مشاوه انگار یه یچه دیگه شده

Nothing special...
مشاوره خیلی خوبیه حتما درمانش رو ادامه بده خوشحالم مادرایی مثل شما هستن که به روح و اینده ی بچشون هم ...

مرسی حتما فعلا این دو هفته همه چی رو به ما سپرده یعنی درمان داره از ما شروع میشه باور می کنید دفعه ی قبل 14 روز یبوست داشت و اصلا برای دفع تلاشی نمی کرد همینطور ریلکس می شست و می گفت نمیاد

باید از بودنتون تو مراسم عروسیش بگین مثلا اینکارو میکنم و... از دانشگاه رفتنش که مثلا میای خونه واست ...

اتفاقا گفتم حتی در مورد داداشش گفت که میره دانشگاه ما تنها میشیم فکر کنم امسال تنهاییش به واسطه ی درس خوندن داداشش خیلی عذابش میده

اسم مشاور و اینکه بابت هرجلسه چقدر پرداخت کردید رو میشه بگی اسی؟

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@