2737
2739
عنوان

رژیم دختر زایی میخوام تورو خدا بلدید بگید بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 27 پست

رژیم دختر خیلی راحت و کم خرج تر از پسره ... برای پسر باید گرمیجات مثل آجیل ، انبه ، گوشت گوسفند کلا چیزای گرون بخوری 😁 ولی برای دختر باید شیر و دوغ و ماست و خیار و کلا چیزای سرد بخوری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرد جنسیت رو ب وجود میاره ولی لبنیات منم شنبدم

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
رژیم دختر خیلی راحت و کم خرج تر از پسره ... برای پسر باید گرمیجات مثل آجیل ، انبه ، گوشت گوسفند کلا ...

چند درصد احتمال داره همه این کارارو بکنی بازم پسر بشه .پس چرا میگن تعیین جنسیت با مرده ؟ 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2731
چند درصد احتمال داره همه این کارارو بکنی بازم پسر بشه .پس چرا میگن تعیین جنسیت با مرده ؟ 

درسته که میگن تعیین جنسیت با مرده ولی با خوردن چیزای سرد و اسیدی احتمال اینکه اسپرم y زنده بمونه و بگیره خیلی کمتر میکنه 

2740

چه عجب یکی نیومد بگه دختر با پسر چه فرقی داره 

توی تاپیکهای که برای پسرزایی باشه 

میخورن آدمو که چیه پسر اله پسر و....

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای   
عزیزم میشه بگی دکترت برای پسردار شدن بهت چی گفت 

خیلیییی طولانیه حتی ۳ ماه هم باید همه چیزو با هماهنگی میخوردم

نمیشه توضیح داد واقعا

ولی اسم ی سریاشو کوتاه شده بدون دستور بهت میگم ک همه گیاهیه

حذف کامل لبنیات

مصرف ۳ نوع معجون دست ساز ک با دستور خودش

مصرف هر شب قرص کمر با تخم مرغ و ... ب کمر

دارو داشتم روزی ۱۵ تا قرص

کلیییی دمنوش