2733
2739
عنوان

زدی ضربتی ضربتی نوش کن👌

543 بازدید | 64 پست

چند وقت پیشا با یکی از کار برای اینجا دعوام شد

اون کاربر خیلی ناراحت شد و بقوله خودش داشت گریه میکرد باردار هم بود اما من بازم کوتاه نیومدم براش....به خواست خودش و از ناراحتی بعد از دعوا به نی نی یار گفت قطع دسترسیم کن و از سایت رفت

امشب بعد از حدودا یکهفته از اون دعوا...بطور واقعا عجیبی اون کاربری ای که عاشقش بودمو از دست دادم  و الان خیلی ناراحتم فکر کنم چون اون خانم رو ناراحت کردم اینجور شد جوری اون کاربریم ترکیده که الان تا فردا توضیح بدم کسی نمیفهمه چجور ترکیده و حتی خودم سر در نمیارم کسیو اذیت نکنیم

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍

هرکسی نان از عمل خویش خورد

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقد ستمگری واقعا ک باردار بود اینقد اذیتش کردی

زدی ضربتی هم میخونی برا خودت

افتخارم میکنی کوتا نیومدی

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
چقد ستمگری واقعا ک باردار بود اینقد اذیتش کردی زدی ضربتی هم میخونی برا خودت افتخارم میکنی کوتا نیو ...

نه دیگه اومده اشتباهشو گفته کجا افتخار کرد

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2740
چقد ستمگری واقعا ک باردار بود اینقد اذیتش کردی زدی ضربتی هم میخونی برا خودت افتخارم میکنی کوتا نیو ...

ناراحت شدم و عصبی

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
بله

حالا من کلا نمیخوام نصیحت مصیحتت کنم چون خودتم پی به اشتباهت بردی.ولی دوست دارم بدونم‌چه بحثی بوده که اینقده حال طرف بد شده که رفته گفته حذف کاربری بشه🤔🤔

یک صلوات میفرستی؟
2706