2752
2734
عنوان

زدی ضربتی ضربتی نوش کن👌

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 64 پست
چند وقته دارم تمرین میکنم اتفاقا من تو محیط عصبی بزرگ شدم خیلی روم تاثیر گذاشته

محیط منم عصبی بوده ولی من همیشه ارامشمو حفظ میکنم

اوایل ازدواج یر همین بی اعصابیم ی خبطی کردم‌ک دستم اومد عصبانیت فقط اتیشیه ک میفته ب جونت 

الان اینقد با خونسردی رفتار میکنم ک وقتی کسی تیکه میپرونه نگاش میکنم ی لبخند مسخره میزنم

بعد قیافش عین لبو میشه از حرص

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
خواب ففط با شلوار گشاد گل گلی

عزیزم من ک ادعای چیزی نداشتم نگفتم ک بده.منظورم اونایی بود ک هی کلاس میزارن و چرت وپرت میگن.ادم باید خاکی باشه همین.باید یادبگیرن خودشون باشن مگه خودشون چشه😂

همونlia73 سابقم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

غلط کردم ولم کنین😐

خخخخ هییی دنیا...مگه ماها دل نشکوندیم...مگه من حق الناس گردنم نیست؟!

من خودمم ادم عصبانی هستم...بارها کسی رو ناراحت کردم...

ولی به طریق دیگه از جون خودم در میاد.

ولی واقعا دنیا ارزش عصبانی شدن نداره...

دو روزه میگذره میره. 

خدایا شکرت💜
عزیزم من ک ادعای چیزی نداشتم نگفتم ک بده.منظورم اونایی بود ک هی کلاس میزارن و چرت وپرت میگن.ادم باید ...

عین من باشن  دقیقا

ک اعتراف کردم شلوار گل گلی پامه

تازه با گلای خر زهره🤣 رنگش قرمز گلاش زرد

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
عین من باشن  دقیقا ک اعتراف کردم شلوار گل گلی پامه تازه با گلای خر زهره🤣 رنگش قرمز گلاش زرد

افررررین مال خودمم گلاش ارغوانی و سبز.فقطم تو اون راحتم.چس کلاسم نمیزارم 😂😂 

همونlia73 سابقم