2733
2734
عنوان

زدی ضربتی ضربتی نوش کن👌

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من جوونمو عصبی

بیخیال حالا این کاربریتم از دست میدی😂

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
من جوونمو عصبی

این قانع کننده نیس عزیزم 

میدونی من حامله بودم با پای خودم میرفتم  موهامو کوتاه کنم برگشتنی تووراه زار زار گریه میکردم😁 الان ک فکرمیکنم شاخ درمیارم

اشکالی نداره تجربه نداشتی اونم انشالله فراموش میکنه

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
اونی ک سایتو جدی میگیره قهر میکنه و کاربریشو قطع میکنه واقعا بچست کاری ب اشتباه شما ندارم ولی خیلی م ...

واقعا گاهی با ی حرف دل میشکنه مجازی و  واقعی هم نداره

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
کاربریت همون بود که دختر بوری پروفایلت بود؟منو یادته یا نه؟

اره عزیزم همین امشب از دستش دادم😔😔😔😔بطوریکه اشلا فکر شم نمیکنم اصلا نمیدونم چجور

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍

نمیدونم چرا بعضیا مث سگ میفتن ب جون ادم خسته ازخونه داری وشوهرداری وبچه داری ومادرشوهرداری با قلبی پرازکینه درحالی ک دارن سوراخای بینیشونو بادمیدن و بادی ب غبغب انداختن حمله میکنن ب نی نی سایت بعد درحالی ک بیژامه گل گلی پاشونه و بوی قرمه سبزی میدن زرت وزرت ادا باکلاسارو درمیارن والا کسی ک کلاس داشته باشه اولا ب هیچکس توهین نمیکنه و دنبال مچ گیری نیس ثانیا جارنمیزنه ک من فلانم و بهمانم ثالثا عکس خونه زندگیه لاکچریشو نمیریزه کف سایت. مرفه های بی درد الان همه خابن باخودمون روراست باشیم. طرف صحبتم شخص خاصی نبود کلی گفتم.

همونlia73 سابقم
واقعا گاهی با ی حرف دل میشکنه مجازی و  واقعی هم نداره

من حودم ابنو خیلب قبول دارم و همیشه هم گفتم

اره عزیزم همین امشب از دستش دادم😔😔😔😔بطوریکه اشلا فکر شم نمیکنم اصلا نمیدونم چجور

ای بابا خودتو ناراحت نکن رو اینم همون پروفایلو بزار بنویسس تو امضات کاربر جدید نیستم و ترکیدم 

ای بابا خودتو ناراحت نکن رو اینم همون پروفایلو بزار بنویسس تو امضات کاربر جدید نیستم و ترکیدم 

حق اون زنه هم منو گرفت شک ندارم

واقعا چطوری  دلتون میاد کسیو ناراحت کنید من فوق فوقش یکیو ناراحت کنم عمدی نیست فقط درحد شوخیه اگه هم گاهی چیزی گفتم فقط درمورد آکاهی دادن بوده نه مسخره مثل زود ازدواج کردن بعضیا

نمیدونم چرا بعضیا مث سگ میفتن ب جون ادم خسته ازخونه داری وشوهرداری وبچه داری ومادرشوهرداری با قلبی پ ...

شلوار گل گلی🤣🤣

الان خودتون تو کدوم گروهید؟؟

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
واقعا چطوری  دلتون میاد کسیو ناراحت کنید من فوق فوقش یکیو ناراحت کنم عمدی نیست فقط درحد شوخیه ا ...

بابا من دوبار بهش گفتم عمه جون فقط اون خیلی حساس بود😢😢😢

2706