2733
2734
عنوان

دانشجوی های خارج از کشور

| مشاهده متن کامل بحث + 2048 بازدید | 84 پست
نه اصلا نمی گم ترکیه گزینه ایده الیه ها اصلا فقط می گم اگر بین ترکیه و روسیه انتخاب داشتم می رفتم تر ...

جدی چرا اینجوریه؟ 

اتفاقا رفتن به اروپا و آمریکا خیلی برام مهم بود ممنون گفتید

چرا؟ 

علتش اینکه از نظر اونها کساییکه میرن خارج نه هوششو دارن نه استعدادشو چون اگه داشتن همین کنکور ایران ...

عزیرم مگ تو ایران باهوشا کنکور پزشکی قبول میشن؟ تازگیا سهمیه فرزندان هیات علمی رو هم اضافه کردن!میدونی یعنی چی؟

خــــدا امیــد من است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم مگ تو ایران باهوشا کنکور پزشکی قبول میشن؟ تازگیا سهمیه فرزندان هیات علمی رو هم اضافه کردن!میدو ...

البته که خیلیا بدون ایناهم قبول میشن

من نمیدونم چرا نشدم

استادامون میگفتن باهوش‌ترین دانش آموزی که تو عمرشون داشتن من بودم

ولی یکی دیگه پزشکی آورد البرز تو کلاس

جدی چرا اینجوریه؟  اتفاقا رفتن به اروپا و آمریکا خیلی برام مهم بود ممنون گفتید چرا؟

به خاطر شرایط سیاسی روسیه

همین که منو شما ایرانی هستیم به اندازه کافی با سختی برای ویزا گرفتن مواجه هستیم، حالا فکر کنین یه ایرانی که رفته تو روسیه هم درس خونده و حالا می خواد بره غرب! افسر سفارت خیلی به همچین کیسی نگاه امنیتی داره

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2728
به خاطر شرایط سیاسی روسیه همین که منو شما ایرانی هستیم به اندازه کافی با سختی برای ویزا گرفتن مواجه ...

پس کیسی که رفته روسیه نمیتونه برای تخصص بره اروپا یا آمریکا؟ 

من همینجا از بعصیا پرسیدم برای دندون  درخارج.که بعصیا گفتن اینا میشن دکترای پولی و‌..اصلا گیرم که بشن باز اینا یه پولی دادن ولی اونایی که با سهمیه رفتن چی خودشون که چیری ندادن

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
البته که خیلیا بدون ایناهم قبول میشن من نمیدونم چرا نشدم استادامون میگفتن باهوش‌ترین دانش آموزی که ...

این چندسال اخیر خیلیا با سهمیه قبول شدن! یه مستند در مورد قصور پزشکی نشون میداد اکثرا پزشکایی مقصر بودن که با سهمیه وارد دانشگاه شده بودن 

خــــدا امیــد من است...
من همینجا از بعصیا پرسیدم برای دندون  درخارج.که بعصیا گفتن اینا میشن دکترای پولی و‌..اصلا گیرم ...

دقیقا

دانشگاهای خارج از ایران ورودیشون آسونه خروجش ن سخت

تو ایران سخت وارد میشن راحت خارج میشن

2740
این چندسال اخیر خیلیا با سهمیه قبول شدن! یه مستند در مورد قصور پزشکی نشون میداد اکثرا پزشکایی مقصر ب ...

بله زیادن خیلی، کاملا باهاتون موافقم

ولی هستن بدون سهمیه ها هم

دقیقا دانشگاهای خارج از ایران ورودیشون آسونه خروجش ن سخت تو ایران سخت وارد میشن راحت خارج میشن

اینا برعکس کل دنیان از بس مخ هستن و چقدر با تدبیر! 

اینا برعکس کل دنیان از بس مخ هستن و چقدر با تدبیر! 

😂😂😂😂معلم دینیمون میگف ایران بهترین و قدرتمند ترین کشور دنیاست

آمریکا از صبح تا شب داره به این فکر میکنه که چجوری نابودش کنه

😂😂😂😂معلم دینیمون میگف ایران بهترین و قدرتمند ترین کشور دنیاست آمریکا از صبح تا شب داره به این ف ...

😂😂😆اون کشورای خارجی باید صبح تا شب دعا کنن ‌که از خشم ما درامان باشن وگرنه دودمانشونو به باد میدیم در یه ثانیه😂

😂😂😆اون کشورای خارجی باید صبح تا شب دعا کنن ‌که از خشم ما درامان باشن وگرنه دودمانشونو به باد میدی ...

بعلهههه

همه افراد دولتمونم با سواد و انگلیس درس خونده ان و مث بل بل انگلیسی حرف میزنن

بر منکرش لعنت😂😂😂

2706