2737
2734
عنوان

دانشجوی های خارج از کشور

| مشاهده متن کامل بحث + 2048 بازدید | 84 پست
پس کیسی که رفته روسیه نمیتونه برای تخصص بره اروپا یا آمریکا؟ 

دوتا از دوستای  خواهرم رفتن روسیه درس خوندن ولی دوران اینترنی فک کتم باید ایران باشن  و کلی از اونجا تعریف میکردن  ک اساتید خیلی خوبن و احترام میزلرن ب دانشجو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی؟  چرا برای اروپا و... اقدام کردن و اومدن ایران؟

دقیق نمیدونم راستش     ولی یادنه میگفتن ک اوایل خیای سخت بوده  زبانشون بلدتبودیم  خاستیم برگردیم ولی بایام نزاشتع مام م کم عادت کردیم    

فک کنم باید برای طرح یا اواخر اینترنی برگردن ی همچین چیزی گفتت خواهرم 

2731
رشته خودت ک خوبع چرا نرفتی اونو  کار تبود/!؟

برای خودم خیلی فرق نمیکرد ولی خانوادم دوست داشتن هرجور شده دکتر شم ، اوایل پشیمون بودم چون از فیزیو راحتتر و سریعتر میشد از ایران رفت ولی مامانم خیلی خوشحاله همین کافیه

درمورد کار هم اون یه مدتی ک دانشگاه بودم تاجایی ک دیدم کار زیاد هست برای فیزیوتراپا

پس کیسی که رفته روسیه نمیتونه برای تخصص بره اروپا یا آمریکا؟ 

نمیشه مطلق گفت اصلا نمیشه

ولی خیلی خیلی گیر می دن، احتمال ریجکت بسیار بالاست و عملا فرد کارو برا خودش خیلی سخت تر کرده

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
نمیشه مطلق گفت اصلا نمیشه ولی خیلی خیلی گیر می دن، احتمال ریجکت بسیار بالاست و عملا فرد کارو برا خو ...

آخه میدونید مشکل چیه

انشالله ایتالیا میشه

ولی کلا من این کشوری ک میرمو باید برای 6،7 سال توش زندگی کنم 

حالا ترکیه جای مناسبی برای زندگی؟ بنظرم خیلییی ناامنه

بعد از اردوغان داره هی بدتر میشه، از ایرانیا بدشون میادو... 

ایرانیای درست و حسابیم توش کمن

این همه شاخ اینستا همه ترکیه ان

بنظرتون با کی میتونم مشورت کنم در این مورد که خیلی مطلع باشه

2738
آخه میدونید مشکل چیه انشالله ایتالیا میشه ولی کلا من این کشوری ک میرمو باید برای 6،7 سال توش زندگی ...

برای ویزای تحصیلی بهترین سایت تو ایران که بتونین ازش مشاوره بگیرین سایت apply aboard هست، در مورد ترکیه هم فک کنم اطلاعات خوبی داشته باشه

امیدوارم بتونه کمکتون کنه در این رابط

ایشالا بتونین هر چه زودتر ایتالیا یا هر کشوری دیگه ای که به عنوان مقصد نهایی مد نظرتون هست وارد بشین

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!