2410
2553
عنوان

دانشجوی های خارج از کشور

| مشاهده متن کامل بحث + 2014 بازدید | 84 پست
نه عزیزم اختلاف سنی کم با وجود همه سختی ها خوبی های خودشم داره.اگه بگم نه خیلی آسونه دروغ گفتم ولی خ ...

آهان ممنون ، منم توش موندم نمیدونم چیکار کنم ، هم از هزینه ها میترسم هم زایمان دوباره 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
دوتا همکلاسیام ک امسال اومدن بلاروس بودن  تو بهش جراحی ب. جای دندون فک پایین دندون فک بالا رو ...

دوست من روسیه دندان میخونه

از صبح تا شب داره تفریح میکنه

مطمئنم روزی یه ساعتم نمیخونه

میفهمم

ولی همه فارغ التحصیلا که یکی نیستن واقعا، بلاروس هم چند صد سال از ایران عقبه واقعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایران پردیس نزدم و همچنان دانشگاه‌های دور، دور و بر تهران زدم میدونستم نمیارم بدم نمیاد از ایران ...

پولداری پس؟؟منم خیلی دوست داشتم برم نه مثل اینا کنکور دور زدنی ها، کلا تا آخر عمرم برم ولی هزینه تحصیل خیلیه 😕 ناچار دندون آزاد رفتم

2720
همین دیگه میخوام بدونم آنقدر مدرک اون کشورا بی ارزشه  و فارغ التحصیلاش بی سوادن واقعا

نه ولی روسیه کلا کشور جالبی نیست، حالا چه از نظر تحصیلی چه از نظر حکومتی و سیاسی

به شخصه حاضرم برم ترکیه درس بخون ولی روسیه نه

الیته هر کسی که به هر دلیلی فحاشی کنه پر از عقده اس، چون به هر حال به خودشون ربط داره کجا رفتن درس بخونن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2714
نه ولی روسیه کلا کشور جالی نیست، حالا چه از نظر تحصیلی چه از نظر حکومتی و سیاسی به شخصه حاضرم برم ت ...

چطور؟ 

من آزمون sat ترکیه رو دادم

4 تا زبان غلط داشتم

دو تا ریاضی و هوش

ولی ترکیه یه جوریه بنظرم

فیزیوتراپی 

منم دولتیم همین بود تو تهرانم بودم ، کدوم دانشگاه شاید شناختمت اصن 😂😂

چ جور میخوای بری پس اگ واقعا پولدار نیستی؟؟ منم دوست دارم برم ولی راهی پیدا نکردم بدون پول...

چطور؟  من آزمون sat ترکیه رو دادم 4 تا زبان غلط داشتم دو تا ریاضی و هوش ولی ترکیه یه جوریه ...

نه اصلا نمی گم ترکیه گزینه ایده الیه ها اصلا فقط می گم اگر بین ترکیه و روسیه انتخاب داشتم می رفتم ترکیه

مثلا یه نکته ای که وجود داره اینه که خیلی ها از ترکیه به عنوان پل گذر به کشور های بهتر اروپایی و آمریکای شمالی استفاده می کنن

در حالی که برعکس، گرفتن مدرک تحصیلی از روسیه شما رو از نظر تحصیلی و رزومه منزوی می کنه و خیلییی سخت می تونین بعدا اگر بخواین، برین اروپا یا امریکا یا کانادا

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
در مقایسه با ایران پزشکیش در چه حده که اونو میکوبونن

فعلا که ایران قبولی رشته پزشکی رو فقط به بچه های بنیادشهید و تازگیا هم فرزندان هیات علمی های دانشگاهها میدن!یعنی اینا باسوادن که با سهمیه قبول میشن؟ یا کساییکه سوالات کنکور رو میخرن و پزشکی قبول میشن؟

خــــدا امیــد من است...
دوست من روسیه دندان میخونه از صبح تا شب داره تفریح میکنه مطمئنم روزی یه ساعتم نمیخونه میفهمم ولی ...

بعد چند ترم خوندن میان ایران و تو بهترین دانشگاه درس میخونن ،کاری ک تو پیر شدی تا بهش برسی رو با پول دور می‌زنند ،عدالت نیست ،رشته ما شصت نفر پذیرش داشت ولی الان بعد سه ترم شده صد و ده نفر

منم دولتیم همین بود تو تهرانم بودم ، کدوم دانشگاه شاید شناختمت اصن 😂😂 چ جور میخوای بری پس اگ واقع ...

نه نه نه توروخدا نشناس😂😂😂

اونجوری که فکر کنی نیستم پولدار

در حد اینکه سالی کلا 200 و خرده ای بدم میتونم ولی

2706