2733
2734

چند مدت پیش دوستم اومد خونمون گفت گوشیتو بده زنگ بزنم به دوست پسر قبلیم دلم براش تنگ شده اولش راضی نشدم بعد دیدم خیلی اسرار میکنه منه خر گوشیمو دادم 

بچها این دوستم یک سال نیس ازدواج کرده خطش به گوشی نامزدش وصل بود کلا گوشیش تحت کنترل بود 

گفت هردفعه دنبال یه فرصتم ک بهش زنگ بزنم

بماند وقتی زنگ زد چه چیزایی گفت پسره

مثلا این دوستم گفت من قبل ازدواج اصلا رابطه جنس..ی نداشتم پسره پشت تلفن بهش گفت یادته میبردمت بیرون بعدش خرت میکردم اون کارا میکردیم باهم دیگه کلی هم قربون صدقش میرفت حالم بد میشد اصن

من خودم نامزدم بفهمه گوشیمو دادم ب این زنگ زده میکشه منو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دخالت نکن قطع رابطه کن

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
این چرا دوستت باید باشه؟

سوال خوبیست

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2740

به نظر من که دوستیتو با این آدم تموم کن اگه نمیکنی دیگه گوشیتو نده. 

منم دوران دبیرستان یه دوست داشتم گوشی نداشت  همش خونه ما بود بخاطر اینکه از گوشیم استفاده کنه یاد خودم افتادم چقدر ساده بودم اعصابم خورد شد 

❤️🇮🇷

خودتو بدبخت نکن شوهرت بره پرینت از شمارت بگیره میدونی چه بی ابرویی برات میشه ؟

با اون ه ر زه خانومم قطع رابطه کن تا خرابت نکرده ابروتو نبرده 

دو فردا دیگه شوهرش میاد یه حرکتی میزنه جلو شوهرت سکه یه پول میشی  

ادم با هر کسی که دوست باشه بقیه فک میکنن اخلاقش مثل دوستشه 

شوهرت رفیقتو بفهمه نمیگه اینم لنگه همونه

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
خودتو بدبخت نکن شوهرت بره پرینت از شمارت بگیره میدونی چه بی ابرویی برات میشه ؟ با اون ه ر زه خانومم ...

خدا منو ببخشه انقدر از اون روز عذاب وجدان دارم ک نگو کاشکی دستم میشکست گوشیمو نمیدادم بهش

دیگه قط رابطه

2706