2733
2734
عنوان

اونایی که شوهر خوب دارن بیان اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 23807 بازدید | 103 پست

رفیق باز نیست

کینه ای نیست

مامانشو خییییلی دوست داره و به فکرشونه

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭

بسیار مهربون و دستو دلباز

توی کارهای خونه و مهمون داری و بچه داری خیییییلی کمکم میکنه

مسئولیت پذیره

خیلی هوامو داره

مریض بشم از بیرون غذا میگیره

کارهارو خودش انجام میده

سالگرد ازدواج و عقد و تولد کادو میگیره و سنگ تموم میذاره

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

همسر من خيييييلي خوبه بدون من هيچ تصميمي نميگيره مهربونه احتراممو داره روحرفم حرف نميزنه بجز موارد خيلي خاص اولويتش توزندگي من هستم با تشکر  

😍میشه واسه اینکه خدابهم ی بچه سالمو صالح بده ی صلوات برام بفرستین؟😘لطفا لطفا لطفا پروفایلمو کپی نکنید باتچکر🤗

رفيق باز نيست اهل دود و دم نيست خيلي پرتلاشه و زحمت ميكشه من و پسرم نسبت به همه واسش ارجحيت داريم دست و دلبازه ابراز علاقه ميكنه فقط يكم زود عصبي ميشه و گوشي زياد دستش ميگيره(بازي ميكنه)اينم بدياش

2740
مهربونه صادقه  باایمانه  اهل کاره  دست و دلبازه  پدرخیلی مهربونیه با خانوا ...

خدا محافظش باشه

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

دست و دل بازه مهربونه  قهر میکنم میاد نازمو میکشه اون روز گریه میکردم اخه سرش شلوغه چندمدته منم حاملم و تنها اومد بغلم کرد گفت چرا اخه گریه میگنی دل منو کباب میکنی با این اشکات 

بعد مسولیت پذیره بهم اهمیت میده  ابراز علاقه میکنه بدیم داره ولی خوبیاش خیلی لبشتره در کل خوشبختم خداروشکر

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم

ب نظرم که هر مردو زنی مطلقا خوب نیستن بلاخره یه بدیایی دارن 

ولی در کل اخلاقای خوب شوهرم اینکه دستو دل بازه،خانواده دوسته،مسئولیت پذیره،رفیق باز نیست،هوامو داره،دلسوزه،سرش تو کار خودشه و همینا

🌸
2706