2733
2739
عنوان

اونایی که شوهر خوب دارن بیان اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 23733 بازدید | 103 پست

دمت گرم با این تاپیک عالی   

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منه به خدا

فقط تو نیستی، خدا رو شکر ک این همه آدم راضی وجود داره واقعا میگم! 

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
2731

تو   دعوا    اتفاقات گذشته  رو  یاد آوری نمیکنه.

دلخوری هاش از خانوادم  رو  به پای  من نمیزاره 

اجازه  میده بعضی  کاراها  رو که از  دید   بقیه  ممکنه  برای  یه زن خوب  نباشه  امتحان کنم و در مورد تکرار کردن  و نکردنشون تصمیم بگیرم

پولی   که بهم  میده   رو  هیچ موقع  نمیپرسه   چیکار  کردی  یا  چقدر خرج کردی 

امکان  نداره  حرفو درد ودل  کسی  رو به  کس  دیگه  تعریف کنه. 

فقط  دو تا ایراد  داره. یکی  اینکه  نمیزاره از  قسط   و چک  و بدهی  هامون  با  خبر بشم 

دو اینکه پیش خانوادش  یکم  جو  گیر  میشه

همسر من هزار تا خوبی داره 😅😅کدومو بدم؟؟؟

خیلی کنترل زبونش رو داره ،هیچوقت با حرفاش منو نرنجونده ،حتی تو بدتریش شرایطم ارومه ،خستگی کارش رو نمیاره تو خونه،از اینکه شبانه روز زحمت میکشه شاکی نیست،یعنی هی ناله نمیکنه ،همیشه در حال شوخیه ،هیچوقت از غذا ایراد نمیگیره ،بنده ی شکمش نیست ،

بی نهایت احترام خانواده م رو نگه میداره

دیگه نگم برات...

لینک رو بهش بدم بخونه😂

2740

شوهر من ک عالی عالی هست

خانواده دوست مهربون دلسوز ..مسولیت پذیر..تو کارا کمکم میده..حساسه روم.مریض بشم براش مهمه..عاقله..مومن نماز و روزع ش ب جا..خانواده منو دوس داره..سالگردا یادش نمیره..ناراحتی من براش مهمه دوس داره شاد باشم..هرچی بخام زود فراهم میکنه..چشم پاک هم هست ..قهر کنم زود نازمو میکشه..یه روز یادمه قهر کردم باهاش 40دقیقه بخدا بوسم کرد پشت سرهم داشتم خفه میشدم ههههه..ولی بگم 16سال اختلاف سنی داریم هوامو داره...و با بچه ش ک پیش منه ازدواج اولش خیلی خودم مهربونم دوسش دارم ..

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
امیدوارم سر عقل بیاد 

بعید بدونم

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

دوس پسرم همه این ویژگی ها رو داره

دلم قرص باشه که پس خوبه

انتخاب درستی کرذم برای زندگی؟

از بس طلاق زیاد شده و زندگیا سخت خیلی میترسم

۷ ساله باهم دوستیم دیگه شناخت کامل دارم به اخلاقش و رفتارش.

همه این‌ موردا رو‌گفتید داره کافیه؟ بیخود میترسم؟

دوس پسرم همه این ویژگی ها رو داره دلم قرص باشه که پس خوبه انتخاب درستی کرذم برای زندگی؟ از بس طلا ...

خوبه   امادلیل نمیشه   نمیشه با اطمینان گفت تو زندگی  مشترک   هم این روش  و در پیش میگیره  و  یه چیز دیگه  اوایل  ازدواج نصف مشکلات بخاطر اطرافیانه .  اون موقعس که معلوم نیست  رفتارش  خوب باشه  یا نه