2737
2739
عنوان

اونایی که شوهر خوب دارن بیان اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 23733 بازدید | 103 پست

منومیزنه

بامسواکم زیربغلشومبخارونه

بهم فحش میده

منو با هوی صدا میکنه...

خلاصه خیلی خوبه

چندشم خودتونید😂😂😀😀

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه شوهر خوبم بقیه یاد بگیرن😁

ویژگی‌ها لطفا

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
2728
همسر من تو هر دعوا و بحثی پشتمه.تا بحال بعد این ۵ ۶ سال یبارم نشده ک پشتمو خالی کنه.این ی خصلت خیلی ...

خدانگعدارش باشه

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
2740

مهربونه

صادقه 

باایمانه 

اهل کاره 

دست و دلبازه 

پدرخیلی مهربونیه

با خانوادم رفتارش عالیه

اهل کاره خونه نیست ولی اهل غر زدنم نیست چه تخم مرغ براش درست کنم چه خونه کثیف و افتصاح باشه چیزی نمیگه ........

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

مهربونه 

هوامو داره

به حرفم گوش میکنه

باهام مشورت میکنه تو همه موردی

برای زندگیمون خیلی تلاش میکنه

برام چیزی کم نمیذاره

وووششش قربونش بشششممم😻💎

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه
مهربونه  متعهده  محترمه اصلا کلمات رکیک حتی در اوج عصبانیت ب کار نمیبره  ب خانواد ...

خدا عمر با عزت بده

شوهرم از معدود انسان های درستکار و بزرگی هستند که دیدم.یه مرد واقعیه....یک مومن واقعی‌...

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
مهربونه  هوامو داره به حرفم گوش میکنه باهام مشورت میکنه تو همه موردی برای زندگیمون خیلی تلا ...

خدا نگهدارش باشه

2706