2737
2739
عنوان

دعوا کردیم احترامی نمونده

| مشاهده متن کامل بحث + 3142 بازدید | 218 پست
دیگه جدیدا روابطم باهاشون کم کردم 

بهترین کاره👍👍

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه والا تنها چیزی که مطمئنیم اینه اعتیاد نداره. تا میگیم کجا رفته داد میزنه. زن دومی هم نیست مطمئنیم ...

پس پولارو یجا باید خرج کنه دیگههه 

خرج زندگیتون میونه؟؟پس انداز؟از کجا میدونین زن،دوم نداره؟

ببخشید یوقت قمار نمیکنه؟؟ک یهوو پولا محو میشه

🖤
چرا چشامو بستم دهنمو باز کردم انقدر هوار زدم حرف زدم جونم درومد

خدا صبرت بده

میگزره گلم فقط حواست ب رفتوآمدت باشه باهاشون

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2742
انشالله رابطه خوبتون همیشه حفظ بشه آدمای نمک نشناسو نمیشه عوضشون کرد. مثل خانواده خودم

ممنون عزیزم منم داداش دارم اوایل مثل گربه بود بهش خوبی میکردی فکر میکرد وظیفه طرفه یه بار به شوهرم گفت برام نمیدونم چی میخواست یادم رفته گفت بدوز شوهرم گفت نمیشه دارم کارا رو فاکتور میزنم گرفت اتو بخارو پرت کرد شوهرم هیچی نگفت چون سن داداشم کم بود ولی خودم زود عصبانی میشم و داغ میکنم گرفتم فقط میزدمش ها انقد زدمش میگفت گوه خوردم الان دیگه ادم شده من بیست سالمه ولی داداشای دیگم ازم میترسن چون بزن بهادرم 

شوهرم که کلا دیگه قطع رابطه کرد منم تایید کردم. خودمم ماهی ۱،۲ بار میرم دیگه با اینکه ۳۰ دقیقه راهه

واقعا میخای بری؟؟خودتم انگار جز خونوادت با این حرفایی ک بهت زدن نرمال نیستیا باید قطع رابطه کنی ب مادرتم بگی اگه خاستی مامان خودت بیا من دیگه نمیام

🖤
واقعا میخای بری؟؟خودتم انگار جز خونوادت با این حرفایی ک بهت زدن نرمال نیستیا باید قطع رابطه کنی ب ما ...

واقعا منم هنگ کردم بعد میگ پشت شوهرمم😐😐😐😐😐😐

اگ همسرش بود ک خودش اجازه نمیداد بره دیدن مادرش

کلا ببخشید خانوادگی آنرمالین😐😐😐😐

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2738
ممنون عزیزم منم داداش دارم اوایل مثل گربه بود بهش خوبی میکردی فکر میکرد وظیفه طرفه یه بار به شوهرم گ ...

خانواده بیشعور باشه نمیشه چنین کاری کرد عزیزم.من اگه دست میزدم به داداشم بابام میفتاد رو سرم.شوهرمم اصلا جوابشونو نمیداد تا اون لحظه فقط قسم خورد من تو کوچه میمونم صدایی بشنوم که حس کنم بلا سرت میارن زنگ میزنم پدر و داداشام بیان همه با هم میریزیم خونتون کارو یسره میکنم

مایه سرشکستگیمه...

مثل عمومه بابات پیش شوهرم بدیمون رو میگه چون من فقط یه دونه دخترم منو دوست دارن اونا حسادت میکنن منم شوهرم مثل شوهر تو هست هر چی میخوام فراهم میکنه اونا بدشون میاد 

واقعا منم هنگ کردم بعد میگ پشت شوهرمم😐😐😐😐😐😐 اگ همسرش بود ک خودش اجازه نمیداد بره دیدن مادرش ...

بی احترامی میکنی زشت نیست به نظرت؟؟ 

همسرم ازم خواست زنگ بزنم مشاور هر چی گفت گوش کنم. مشاور هم گفت کار درستیه نذار شوهرت بره خودتم کم برو

شوهرمم گفت اره کم برو اگر نری ممکنه هر کاریکنن بیان جلو درمون بی ابرویی کنن

واقعا منم هنگ کردم بعد میگ پشت شوهرمم😐😐😐😐😐😐 اگ همسرش بود ک خودش اجازه نمیداد بره دیدن مادرش ...

والا منم تعجب کردم چطور میخاد بره من بابام

و خونوادم خیلی واسم زحمت کشیدن خیلی زیادیی ولی اگه ی لحظه فقط کاری کنن ک زندگیم ب خطر بیوفته تو همین ی لحظه قید همشونو میزنم😕از استارتر تعجبم میشه

🖤
بی احترامی میکنی زشت نیست به نظرت؟؟  همسرم ازم خواست زنگ بزنم مشاور هر چی گفت گوش کنم. مشاور ه ...

تا این حد ؟وقتی دعوا کردین ک تموم شده پولتونم نداده بعدش چرا بی ابرویی ؟

🖤
واقعا میخای بری؟؟خودتم انگار جز خونوادت با این حرفایی ک بهت زدن نرمال نیستیا باید قطع رابطه کنی ب ما ...

ممنون که به تاپیک اومدی نظرت رو گفتی

ولی نیومدم بی احترامی ببینما

اومدم درد و دل و همه چیم گفتم حتی دلیل اینکه علی رغم میل باطنیم مجبورم ختی شده کم اما برم با رفتار سرد

خانواده بیشعور باشه نمیشه چنین کاری کرد عزیزم.من اگه دست میزدم به داداشم بابام میفتاد رو سرم.شوهرمم ...

اسی مثل شوهرت کم پیدا میشه معلومه شوهرت منطق حالیشه یه چیزی رو خواهرانه بهت میگم هیچوقت با شوهرت دعوا نکن دلشو نشکن تا همیشه مثل کوه پشتت باشه تا ازت دلزده نشه چون خانواده خوبی هم نداری از نظر اینکه حمایتت کنن پس فقط به شوهرت و خانوادش محبت کن 

2706