2752
2734

آخه عروسیم خرداد بود هوا گرم بود ،هم موهام به هم ریخت و فرق کجم چسبید به سرم،هم رژ لبم که رنگ لبم بود پاک شده بود

ضمن اینکه من آرایش نچرال دوست داشتم و آرایش کمرنگی داشتم 

اعصابم و به هم ریختن همش میگن اصلا خوب نبودی ،رژ و موهات افتضاح بود و اصلا تغییر نکرده بودی 

دوست ندارم عکس و فیلمامو نگاه کم بس که این چیزارو گفتن 

حتی از بعد عروسیم یک عکس قاب گرفته هم ندارم از خودم دلم چرکی شده به آرایشم توی شب عروسیم 

چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

میدونی چیه، مردم ما کرم دارن. وقتی یه ایرادی میگیرن یا نقد میکنن دیگه ول کن نیستن. اگه ببینن اعصابت میریزه به هم و ناراحت میشی بدتر هی باز میگن و اغراق میکنن، هی میگن، هی میگن. بعضیا از قصد هی تکرار میکنن و بعضیام از رو بی شعوری و نفهمیشون هی میگن. کلا اعتقادی به یه بار گفتن ندارن.

عروسی که گذشته دیگه تکرار کردن و گفتن این حرفا به چ درد میخوره، مگه عروس میتونه برگرده عقب درستش کنه! چرا حساس ترش میکنین میزنید تو ذوقش

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
عکس عروسیتو بزار ببینیم..مطمعنم عالی بودی..همه عروسا قشنگن😍😁

باور میکنی از روزی که گرفتم انداختم زیر تخت حاضر نشدم دوباره ببینمشون؟ همش فکر میکنم زشت شدم چون رژ نداشتم و موهام به هم ریخته بوده

😬اهمیت نده منم ارایشم مخصوصا لبم کج وکوله بود هرچی گفتم درست کنید زدن بدترش کردن همه هم میگفتن چراینجوری کرده  ولی عاشق عکسامم🥰

همش نگاه میکنم مخصوصافیلممو

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706