2726
عنوان

دعوا کردیم احترامی نمونده

| مشاهده متن کامل بحث + 3142 بازدید | 218 پست
نمیدونم ولی عقل میگه پولو ببخشین رابطتون رو قط کنید زندگیت اروم تره همچین پدری نوبره از داداشت انتظا ...

داداشم نتیجه تربیت نادرست پدرمه. اگه عقل داشتن میگفتن پسرم این قضیه به تو نمیرسه. نه اینکه بیشعوری داداشمو حمایت کنن

پولو شوهرم بخشید گفت من دیگه نمیشناسمشون تمام

نه طبیعی نیست. شوهرتو بچسب. اسمس بازی رو هم رها کن.  باباتم هر چی گفت بیخیال شو و به شوهرت نگو ...

دیگه نمیخوام ببینمش چه برسه حرفشو بشنوم 

اس ام اس هم بابام میداد شوهرم هر چی زنگ میزد میگفت اقا بیا تلفنی حرف بزنیم یا من از مهمونی برگشتم میام حضوری. چون مقصر بود نه تلفن ج میداد نه میخواست حضوری باشه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم ولی عقل میگه پولو ببخشین رابطتون رو قط کنید زندگیت اروم تره همچین پدری نوبره از داداشت انتظا ...

همین انتظار نداشتن از پدر ۳ روزه خونه نشینم کرده

دست و پام یخه رنگمم زرد مثل زرد چوبه

همین انتظار نداشتن از پدر ۳ روزه خونه نشینم کرده دست و پام یخه رنگمم زرد مثل زرد چوبه

میفهمم چی میگی از یطرفم ـحق داری چون خیلی وابسته ای من از روحیات خودم گفتم قطع کن چون وابستگی ب خونواده ندارم ولی انگار خیلی وابسته ای پس همون کم بری بهتره تا قطع کنی

🖤
2728
میفهمم چی میگی از یطرفم ـحق داری چون خیلی وابسته ای من از روحیات خودم گفتم قطع کن چون وابستگی ب خونو ...

وابسته بودم. بعد اون دعوا انگار این طناب اتصالو با چاقو بریدن یهو رها شدم. واقعا برام مهم نیستن. فقط برای مصلحت ماهی یکی دوبار رو حتی خود همسرم میگه برو. وگرنه ندیدنشون ارامش بخشه

اره خودبزرگ بینن متاسفانه بیچارم کردن خداروشکر مثل اونا نشدم

همه از غریبه میخورن ما از خودی

مامان منم همیشه مایه سرافکندگی هست.من که شکر خدا ازشون دورم و دو سه ماه یه بار میرم دیدنشون اونم محض رضای خدا چون حس مادر دختری ندارم بهش اصلا

امروز روز منه    
همه از غریبه میخورن ما از خودی مامان منم همیشه مایه سرافکندگی هست.من که شکر خدا ازشون دورم و دو سه ...

متاسفانه منم هیچ حسی ندارم فقط برای اینکه آبروم جلو خانواده همسر نره باهاش حرف میزنم. چون اونا خبر ندارن