2752
2734
عنوان

دعوا کردیم احترامی نمونده

| مشاهده متن کامل بحث + 3142 بازدید | 218 پست
واای چقد پروعه😳😳😳😂😂😂😂😂

مامانم از همه بدتر میگه بروش نیار خاله ات ناراحت میشه😒

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زن باشی به احترام شوهرت خونه بابات نمیری

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731
مامانم از همه بدتر میگه بروش نیار خاله ات ناراحت میشه😒

مردم خیلی پرو شدن برو از حق خودتو شوهرت دفاع کن

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘
اون روز غروب شوهرم منو خونمون گذاشت گفت برو خونتون نگن تو طرفدار منی. رفتم خونه پدرو مادر و برادرم ه ...

ینی طرف شوهرتو نگرفتی اونا هرچی گفتن؟

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
الان به شوهرخاله ات پول دادید؟؟ اصلا چرا باید بدون چقدر تو حساب تون دارید که وقتی بخواهید ندید مشکلی ...

بله نه اصلا ربطی به پول تو حسابمون نداره میدونه داریم یعنی نمیشه بهانه اورد😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

مادرم حتی از حرف زدن و لباس پوشیدن شوهرم ایراد میگیره.

خداشاهده گفتن نداره پز نیست عروسی شوهرم برام گرفت حتی فامیلای ایراد گیرم به به چه چه کردن. تو دعوای اونروز هی میگه عروسی چرتی برات گرفت فلان بود بسار بود. 

بله پرینت حساب کامل دارم.چون بین من و شوهرم شک افتاد قسم قران دادم به شوهرم گفت همه چیو. چون بابام د ...

ای بابا ازدست بابات خو واسش رو میکردی دیگه پرینتارو؟

حالا بابات هم دلخوره ک چرا شماها خبر دار شدین و هم اینکه خودشو ۳تومن بدهکار میدونه

عجب رویی داره خداییی😒😒

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
آخه عزیز من ۵۰ میلیون اون موقع خودش یه واحد خونه میشده چطو شما مدرک نگرفتین؟ اون هی اینور اونور میگ ...

تو فامیل بود دیگه نمیشد بگیم مدرک بده😐اصلا پولش به درک این که دروغ میگه حرص درار 

مردم خیلی پرو شدن برو از حق خودتو شوهرت دفاع کن

فایده نداره اخرشم بهم یک چیزی میگن 

2706