2752
2734
عنوان

دعوا کردیم احترامی نمونده

| مشاهده متن کامل بحث + 3142 بازدید | 218 پست
یا قران😐 با خنده میگفتی قصد صادرات داشتین؟😂

حس میکنم همون جا فروختن😐اخ هرچه قدر اورده باشن خورده باشن اون باغ در حدی که یکی باید دوسال به جای غذا فقط میوه بخوره تا تمام بشه

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
اره دقیقا همینکارو با یکی از فامیلا کرد  از مرده پول گرفت  بعد داد و بیداد که فلانی نزول ...

ای بابا با این اوضا بهتره بیشتر درگیر نشی رفتو آمدتو فوقالعاده کم کن

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حس میکنم همون جا فروختن😐اخ هرچه قدر اورده باشن خورده باشن اون باغ در حدی که یکی باید دوسال به جای غ ...

عجب شوهر فهمیده ای داری و چقدر دوست داره ک حرفی نزده امیدورام عشقتون پایدار باشه گلم

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
عجب شوهر فهمیده ای داری و چقدر دوست داره ک حرفی نزده امیدورام عشقتون پایدار باشه گلم

ممنون گلم❤

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731

اگه اون داداش من بود جوری میزدمش صدا عر عر خر ازش در بیاد بابامم میشستم پهن میکردم تا حد و حدود خودشو بدونه اسی منم شوهرم هر چی برای خودمون بگیره برای مامانم ایناهم میگیره گوسفند میگیره نصف میکنیم باهم برای داداشام سویی شرت میدوزه شلوار اینم بگم مامانم اینا خیلی شوهرمو دوست دارم من دعوا راه میندازم از حسودیم   

وای چقدر شوهرت ماه که نمی خواسته پدرتو پیش تو خراب کنه عجب بابایی داری استاتر پولارو خرج کجا میکرده ...

نه والا تنها چیزی که مطمئنیم اینه اعتیاد نداره. تا میگیم کجا رفته داد میزنه. زن دومی هم نیست مطمئنیم. خدا شاهده اعصاب نمونده برامون. گفتیم آقا پول گرفتی پس هم ندادی کسی حرفی نزده لا اقل بی ادبی نکن

حس میکنم همون جا فروختن😐اخ هرچه قدر اورده باشن خورده باشن اون باغ در حدی که یکی باید دوسال به جای غ ...

سطح مالیشون خیلی پایینتر از شماس؟

اینجوری ک آبروتو پیش شوهرت میبرن...😥😥

ما یبار با دوست شوهرم یه مسافتی رو اومدیم آقاهه میخواس بنزین بزنه شوهرمن رفت پولشو حساب کرد 

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
اگه اون داداش من بود جوری میزدمش صدا عر عر خر ازش در بیاد بابامم میشستم پهن میکردم تا حد و حدود خودش ...

انشالله رابطه خوبتون همیشه حفظ بشه

آدمای نمک نشناسو نمیشه عوضشون کرد. مثل خانواده خودم

سطح مالیشون خیلی پایینتر از شماس؟ اینجوری ک آبروتو پیش شوهرت میبرن...😥😥 ما یبار با دوست شوهرم یه ...

نه خیلی عادی ان ولی خوب حس میکنن باید بکنن😐شوهر بنده خدام اصلا جوری رفتار میکنه انگار چیزی نشده 

بابات اعتیاد نداره؟ اخه اصلا نرمال نیست رفتارش البته در کمال احترام کل خانوادت آنرمالن😐😐😐😐

میدونم

دیروز داشتم میترکیدم

زنگ زدم مشاور هی میپرسید خانواده خودت یا همسرت؟؟؟ فکر کنم باورش نمیشد

نه خیلی عادی ان ولی خوب حس میکنن باید بکنن😐شوهر بنده خدام اصلا جوری رفتار میکنه انگار چیزی نشده&nbs ...

همونه عزیزم رو دادین سو استفاده میکنن

همونه عزیزم رو دادین سو استفاده میکنن

دیگه جدیدا روابطم باهاشون کم کردم