2733
2734
عنوان

روش پیشگیری +18

| مشاهده متن کامل بحث + 1855 بازدید | 122 پست

تازه عروسی کردی حتمن اینقدر استرس داری 

ما که ۳ساله طبیعی هستیم اگه میخوای باوجود کاندوم مطمین هم باشی بگو مثل روش طبیعی عمل کنه انزال بیرون ازواژن رخ بده

بنظرم ببین دوره سیکلات هرچن روزه بعد از پریود تا ده روز نهایت دوهفته کاندوم استفاده کن دراخر باز انزالش بیرون واژن باشه بعد اون ده روز طبیعی پیشگیری کن فقط بدون کاندوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ما پیشگیری نداریم.یعنی همسرم تو پشتم... اشکالی داره؟ موجب حاملگی نمیشه که؟

نه

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
تازه عروسی کردی حتمن اینقدر استرس داری  ما که ۳ساله طبیعی هستیم اگه میخوای باوجود کاندوم مطمین ...

1ساله تقریبا. آره خودم همین کارو میکنم ولی بازم استرس میگیرم😅

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
2740
منم تا 9 ماه پیش همین عقیده رو داشتم😐😐 تا اینکه با هیچونه شکی  حامله شدم (حتی باور نمی کردم ...

خوشبحالت منم دلم میخوام ناخواسته باردار شم چون با توجه به استرسی که از بارداری و زایمان دارم فکر نمیکنم خودم همت کنم برا بارداری همش میگم سال دیگه سال دیگه

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
حالا ما بچه دار نميشيم، استرس حاملگي ندارم ولي همش عفونت ميگيرم چرا خوبهاش مال مردهاست!! حرف هم بز ...

هفته ای یک شب( همیشگی ) پماد واژینال کلوتریمازول استفاده کن

اینو ی دکتر به من گفت  از خودم نمیگم 

حداقل  سه چهار ماه بکن ببین نتیجه میگیری

استرس یه بار گرفتم حقیقتش بی بی زدک منفی بود ولی آره شانس آوردم همش به شوهرم میگم برو یه آزی چیز ...

آفرین بهت من ک تنبلم تو این چیزا

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
2706