2733
2734
عنوان

روش پیشگیری +18

| مشاهده متن کامل بحث + 1855 بازدید | 122 پست
😂😂😂چ شانسی داری پس. من دکتر بهم گفت رحمت آماده ی آمادست خیلی مراقب باش. منو بدجور ترس داد

منم اماده ی اماده س مشکل از شوهلمه

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
از چه نظر؟... اینکه استرس نمیگیرم برا بارداری؟؟؟ یا اینکه شش سال بچه نخواستیم؟

ک استرس نمیگیری. و اینکه شانس میاری نمیشی😁😁

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی بودیم به دلیل استرسی بودن دائمیش کردیم😶

چجوری دائمیش کردین؟متوجه نشدم

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
منم اماده ی اماده س مشکل از شوهلمه

اهااا ☹️شما بچه میخواین؟ 

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
2731
چجوری دائمیش کردین؟متوجه نشدم

احتمالا لوله ی همسرش رو بسته

طبیعی به نظرم بی ضررترینه حداقل هورمونی وارد بدنت نمیشه

منم تا 9 ماه پیش همین عقیده رو داشتم😐😐

تا اینکه با هیچونه شکی  حامله شدم (حتی باور نمی کردم با وجود ازمایش خون..رفتم سونو که..)

پسرم سه روزه بدنیا اومده😍😍😍

⚘خدایا شکرت❣
2740
ک استرس نمیگیری. و اینکه شانس میاری نمیشی😁😁

استرس یه بار گرفتم حقیقتش بی بی زدک منفی بود

ولی آره شانس آوردم همش به شوهرم میگم برو یه آزی چیزی بده ببینم اصلا میتونی بچه دار بشی من که هی چکاپ میرم و سالمم و پری کاملا منظم دارم

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2706