2733
2734
عنوان

روش پیشگیری +18

| مشاهده متن کامل بحث + 1855 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
از نورپلنت استفاده کن

این دیگه چیه عایا

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
ولی من خوندم طبیعی برای روح و روان مرد بده و تاثیر گذاره 

عزیزم بچع که برای روحو روانش بدتره که😂ولی درکل طبیعی با بیضه های مرد فشار میاره من خودم چن روز قبل پریودم میدونم امکان حاملگی نیس ازاد میذارم

منم تا 9 ماه پیش همین عقیده رو داشتم😐😐 تا اینکه با هیچونه شکی  حامله شدم (حتی باور نمی کردم ...

عزیزم ایشالا ب سلامتی. من واقعا داغون میشم اگه الان باردار شم. کابوسمه

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
نکن توروخدا سن بالا عوارض داره جدا ازاون زیادیش مشکلات روده میاره شوهرتم ممکنه انگل روده بگیره دردش ...

واقعاوحشت ناکه بعضیاخیلی قوی ان😐

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
من میخوام برم دستگاه بزارم 😢میترسم

دستگاه چیه عایا

2706